M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390670
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Afera w sieci. Chodzi o emisję nowych odcinków

Nowy odcinek "M jak miłość" pojawi się w telewizji dopiero za... kilka miesięcy! Wszystko za sprawą rozpoczynającej się właśnie wakacyjnej przerwy w emisji. Jak się okazuje, taki ruch ze strony produkcji nie spodobał się widzom, którzy ruszyli z komentarzami. W pewnym momencie doczekali się odpowiedzi!

"M jak miłość": Przerwa w emisji serialu. Kiedy oglądać nowe odcinki?

Widzowie "M jak miłość" muszą uzbroić się w cierpliwość! We wtorek Telewizja Polska pokazała ostatni odcinek serialu przed przerwą w emisji. Oznacza to, że nowy epizod pojawi się w dopiero po wakacjach, a do tego czasu fani "Emki" będą musieli zadowolić się powtórkami.

Jak zwykle scenarzyści pozostawili wiele "otwartych furtek" i pytań bez odpowiedzi. Czy Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Czy Franka (Dominika Kachlik) wyjawi Pawłowi (Rafał Mroczek) mroczny sekret z przeszłości? Tego wszystkiego odbiorcy dowiedzą się dopiero za kilka miesięcy, kiedy "Emka" wróci na antenę.

Reklama

Tuż po emisji 1665. epizodu "M jak miłość" w mediach społecznościowych pojawił się post "przypominający" o tym, że przerwa w emisji właśnie staje się faktem. Jak się okazuje, nie wszystkim spodobała się ta informacja...

Internauci komentują koniec emisji "M jak miłość"

Chociaż brak nowych odcinków "Emki" w wakacje nie jest niczym nowym, to - jak się okazuje - niektórzy widzowie wciąż nie do końca pogodzili się z takim systemem emisji.

"Kończyć w maju to jest przegięcie grube, czekać 3mce, kiedyś koniec zawsze był w połowie czerwca, mam nadzieję, że czytają to producenci, niech poczytają, że wierni fani i widzowie są nie zadowoleni, MASAKRA! kończcie w kwietniu może" - napisała jedna z fanek, a na jej słowa odpowiedzieli... administratorzy "emkowego" konta!

"Od 7 lat zaczynamy sezony z początkiem września, a kończymy z końcem maja. Owszem, zdarzało się nam emitować odcinki dłużej, ale wtedy sezon startował później. Z reguły mamy dla Państwa rocznie ok. 70 odcinków. Trudno porównywać też emisję dziś z tą, która miała miejsce 20 lat temu" - poinformowali.

Jak widać, mimo upływu lat "M jak miłość" niezmiennie wzbudza mnóstwo emocji wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki produkcji.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy