Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Adriana Kalska nie chce mówić o... miłości

Adriana Kalska, czyli Iza Lewińska z "M jak miłość", nie chce rozmawiać z dziennikarzami o swym związku z Mikołajem Roznerskim. - Wszyscy wiedzą, że jesteśmy razem. Dopisano już do tego różne historie, ale ja chcę ten temat zostawić dla siebie - stwierdziła w wywiadzie.

To, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą, wyszło na jaw w marcu tego roku. Oboje zamieścili wtedy w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia, z których jasno wynikało, że łączy ich coś znacznie poważniejszego niż tylko znajomość z planu "Emki".

Reklama

- Jestem oddany wspaniałej kobiecie, która jest u mojego boku - wyznał niedawno Mikołaj Roznerski w rozmowie z "Tele Tygodniem".

- Znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość" i nasza historia tak się rozwijała i rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - powiedział z kolei w jednym z programów telewizyjnych.

Aktorska para nie zamierza zdradzać w wywiadach żadnych szczegółów dotyczących ich prywatnego życia. Adriana Kalska podobno obiecała sobie, że nie będzie komentować plotek na temat tego, co łączy ją z Mikołajem.

- Chcę ten temat zostawić tylko dla siebie - stwierdziła na łamach magazynu "Party".

Adriana Kalska ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do pierwszych odcinków nowej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym wcielać się będzie w wielkie gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Ciągle pracuje też na planie "M jak miłość"... Również Mikołaj Roznerski nie narzeka na brak pracy. Właśnie przygotowuje się do premiery spektaklu "Dwoje na huśtawce" opowiadającym o burzliwych losach pary młodych kochanków, który lada moment prezentowany będzie na scenach w całej Polsce (zobaczymy go w nim u boku Anny Dereszowskiej).

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości. 8-letni syn aktora jest ponoć zachwycony nową ukochaną taty i uwielbia spędzać czas w jej towarzystwie. Odtwórca roli Marcina Chodakowskiego w "Emce" przyznaje, że Antek jest dla niego najważniejszy, więc bardzo się cieszy, że zaakceptował i polubił Adrianę.

Jak informuje "Party", Adriana i Mikołaj obiecali sobie, że będą cieszyć się swą miłością z dala od mediów i błysków fleszy. Postanowili nie bywać razem na imprezach i nie udzielać wspólnych wywiadów. Czy uda się im wytrwać w tym postanowieniu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje