Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365040
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lucek w szponach Kwaśniakowej!

W czasie gdy Barbara (Teresa Lipowska) wyjedzie do sanatorium w Nałęczowie, jej ukochanym mężem zaopiekuje się pełna seksapilu sklepowa Kwaśniakowa (Viola Arlak). Poznaj szczegóły!

Przypomnijmy, że Barbara Mostowiak wyjedzie do Nałęczowa w 1009. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 15 października). Lucjan zostanie w domu.

Reklama

Jednak nie będzie się nudził, bo mnóstwo atrakcji zapewni mu Kwaśniakowa, która zacznie raczyć go opowieściami na temat tego, co wyprawia się w sanatoriach.

"Rozpusta" to słowo najpełniej oddaje - według sklepowej z Grabiny - atmosferę polskich kurortów. Dość powiedzieć, że Lucjan nabierze obaw, że może stracić żonę.

Tym bardziej że Barbara - zajęta zabiegami oraz poznawaniem uroków Nałęczowa w towarzystwie miejscowej lowelasa Stanisława (Włodzimierz Matuszak) - nie będzie odbierała od niego telefonów.

Kwaśniakowa okres rozłąki Mostowiaków wykorzysta dla siebie. Zagnie parol na Lucjana. Czy uda się jej cokolwiek wskórać? Przekonamy się o tym po wakacjach.

A jaka jest definicja seksapilu według aktorki Violi Arlak, która tak przekonująco wciela się w postać Kwaśniakowej?

Podobno są takie kobiety, które mają seksapil oraz takie, które chciałyby go mieć - powiada aktorka. - Mieć w sobie "to coś" jest chyba najlepszym określeniem seksapilu.

"To coś" nie musi mieć związku z urodą. Czasem z pozoru brzydkie kobiety mają wielkie powodzenie u mężczyzn. Na seksapil składa się pewnie - jak w piosence - czar, wdzięk, szyk... To mieszanka wybuchowa.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Witold Pyrkosz | Viola Arlak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje