Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lesień chce się żenić!

Michał Lesień, czyli Arkadiusz Nowacki z "M jak miłość", ma dość kawalerskiego życia. Podobno niedawno oświadczył się swojej nowej dziewczynie i chce jak najszybciej poprowadzić ją do ołtarza.

Po rozstaniu z Andżeliką Piechowiak, czyli Mirką Kwiatkowską z "M jak miłość", z którą był związany przez kilka lat, Michał Lesień dość szybko znalazł pocieszenie u boku nowej dziewczyny. Zakochał się w niej tak mocno, że postanowił - jak podaje jeden z tygodników - nie zwlekać z oświadczynami i poprosić ukochaną o rękę. Podobno para już rozpoczęła przygotowania do ślubu i weseliska.

Reklama

- Chciałbym mieć fajną, kochającą się rodzinę i ciepły dom, do którego zawsze miło jest wracać - powiedział kiedyś Michał Lesień.

Wszystko wskazuje na to, że nowa dziewczyna aktora jest właśnie tą, w której dostrzegł kobietę mogącą pomóc mu spełnić marzenia o spokojnym życiu rodzinnym. Są razem zaledwie od kilku miesięcy, ale bardzo poważnie podchodzą do wszystkich spraw związanych z ich wspólną przyszłością.

Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie w czerwcu podczas imprezy modowej Warsaw Fasion Street, ostatnio wybrali się na imprezę MTV "Pożegnanie lata". Ci, którzy mieli okazję ich spotkać, twierdzą, że bardzo do siebie pasują i sprawiają wrażenie szczęśliwej pary.

Niewykluczone, że Michał Lesień poprowadzi swoją wybrankę do ołtarza lada moment. Ponoć dziewczyna aktora bez wahania przyjęła oświadczyny i przyszli małżonkowie ustalili już termin ceremonii, podczas której staną się mężem i żoną.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Michał Lesień | gwiazdy | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje