Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Laura Samojłowicz kończy 35 lat. Co się stało z gwiazdą „M jak miłość”?

Przez kilka lat wydawało się, że nic nie jest jej w stanie zatrzymać w drodze na szczyt. Rola w "M jak miłość" zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Po tym jej kariera ruszyła z kopyta - wygrana w programie rozrywkowym, główna rola w serialu Polsatu. Niespodziewanie zniknęła z show-biznesu na kilka lat. Co robiła w tym czasie?

Laura Samojłowicz urodziła się 14 lutego 1985 roku w Hamburgu. Przez pierwsze lata dzieciństwa wychowywała się za granicą. Dzięki temu perfekcyjnie mówi po niemiecku. Gdy przyszła aktorka miała cztery lata, wraz z rodziną wróciła do Polski. O karierze aktorskiej zaczęła myśleć w liceum. Zapisała się na zajęcia z Arturem Barcisiem, by sprawdzić czy ma szanse odnieść sukces. I tak się zaczęło.

Reklama

Po maturze złożyła papiery do warszawskiej Akademii Teatralnej. Na studia dostała się za pierwszym razem. Na czwartym roku doszło do nieprzyjemnego incydentu - Samojłowicz przebiła sobie bębenek w lewym uchu. Nie miała pewności czy słuch powróci. 

- Przez pewien moment nie słyszałam. Ludzie do mnie mówili i ja mogłam się z nimi tylko porozumiewać czytając z ruchu warg. Parę miesięcy się to goiło. Miałam 23 lata i myślę, że determinacja uratowała mi słuch. Miałam dużo szczęścia - mówiła w rozmowie z "Galą".

Na deskach teatru zadebiutowała w roli Damy w spektaklu "Iwona, księżniczka Burgunda". W 2007 roku pojawiła się w "Rodzinie zastępczej". W tym samym czasie zaczęła grać w serialu "Egzamin z życia" oraz w "M jak miłość". To właśnie rola Majki przyniosła jej największą popularność. Przez kilka lat wcielała się w obiekt zainteresowania Pawła. Para planowała już nawet ślub. Niestety Majka, powodowana chorobliwą zazdrością o Magdę, wyjechała z Polski. Z ich ślubu wyszły nici. Zduński, pogrążony w wielkiej rozpaczy, znów został singlem.

Po odejściu z serialu odkryła przed światem swój talent wokalny. W 2009 roku wystąpiła w muzycznym show "Jak oni śpiewają" i została jego zwyciężczynią. W ramach wygranej mogła nagrać płytę. Niestety, krążek nigdy się nie ukazał, bo Laurze nie odpowiadały warunki kontraktu z wytwórnią. Na fali popularności w 2010 roku Laura dostała główną rolę w polsatowskim "Hotelu 52". Serial przez 3 lata był hitem ramówki. Jednak jej udział w produkcji zakończył się skandalem. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje