Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364384
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kwaśniakowa wychodzi za mąż!

W Grabinie zabija weselne dzwony! Kto stanie na ślubnym kobiercu, a kto już na zawsze pożegna się z serialem? Sprawdźcie!


Kwaśniakowa wychodzi za mąż!

Reklama

Wkrótce Cecylia Kwaśniakowa (Viola Arlak) wyjdzie za mąż za Stanisława (Włodzimierz Matuszak) i razem z nim wyjedzie na Wybrzeże. Powód? Grająca sklepową Viola Arlak odchodzi z "M jak miłość". Przynajmniej na jakiś czas...

Zdradzamy, że w 1018. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 19 listopada) Cecylia Kwaśniakowa pochwali się Barbarze (Teresa Lipowska), że Stanisław Sieńczyłło, znajomy Mostowiakowej z sanatorium w Nałęczowie, zaproponował jej małżeństwo. W związku z tym rozplotkowana sklepowa poprosi o radę w sprawie wyboru sukni ślubnej.

- Chyba tę, która najbardziej podoba się narzeczonemu - podpowie Mostowiakowa.

Przy okazji Kwaśniakowa zapowie, że zaraz po weselu wyjedzie z mężem na Wybrzeże.

- Dlatego muszę sprzedać sklep - wyjaśni. - I to jak najszybciej.

Jedynym chętnym okaże się... Marek (Kacper Kuszewski). Mostowiak zdecyduje się rozwinąć swój biznes. Za radą Ewy zapragnie chce kupić i poprowadzić lokalny sklep.

W serialach nic nie dzieje się bez przyczyny. Kwaśniakowa wyjedzie z Lipnicy na Wybrzeże, bo Viola Arlak odchodzi z "M jak miłość". Przynajmniej na jakiś czas...

W naszej galerii znajdziecie m.in. zdjęcia z przymiarki sukni ślubnej Cecylii Kwaśniakowej.

Czy planują już ślub?

Zanosi się na to, że Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) złe chwile mają już za sobą. Uśmieją się do łez na wieść, że ich synowie rozpowiadają w szkole, że rodzice planują ślub.

Do tego Ula (Iga Krefft) da im swoje błogosławieństwo. - Masz, tato, prawo do własnych wyborów - przyzna. - Odtąd obiecuję je szanować.

 

"Świat Seriali"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje