Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kuszewski znów najlepszy. Odpadła Wendzikowska!

Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", odpadła z "Tańca z gwiazdami". Piąty odcinek show okazał się za to szczęśliwy dla Kacpra Kuszewskiego, czyli Marka Mostowiaka z "M jak miłość", który znów był najlepszy.

Reklama

Po chwilowym niepowodzeniu (czwarte miejsce w ubiegłym tygodniu) Kacper Kuszewski ponownie stanął na najwyższym podium "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to jednak, że tańczył najlepiej - jurorzy sklasyfikowali go dopiero na czwartym miejscu, widzowie uznali, iż zasługuje na drugą pozycję. Jednak suma punktów od jury i telewidzów dała mu prowadzenie.

Co prawda dokładnie tyle samo punktów zdobyła Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ale - zgodnie z regulaminem - w sytuacji, gdy dwie gwiazdy mają tę samą liczbę punktów, wygrywa ta, która dostała ich więcej od widzów. Według jurorów Kasia tańczyła najlepiej, widzowie jednak przyznali jej dopiero... szóste miejsce, co w kwalifikacji odcinka zapewniło jej pozycję drugą.

Kacper i Anna Głogowska zatańczyli sambę, Kasia i Rafał Maserak - walca wiedeńskiego. W kuluarach żartowano, że Kacper Kuszewski zwyciężył, bo pokazał... goły tors, którym odwrócił uwagę zasiadających przed telewizorami pań od tanecznych kroków i figur.

Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino, czyli Cezary Bończa-Dworecki z "Linii życia", uplasowali się tym razem na trzecim miejscu, Dariusz Kordek, czyli Leon w "Linii życia", i Blanka Winiarska zajęli siódmą pozycję.

W piątym odcinku "Tańca z gwiazdami" na miejscu dla zagrożonych stanęły Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", oraz Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość". Walc wiedeński, który tańczyły ze swoimi partnerami, okazał się pechowy dla Ani. To właśnie ona i Michał Stukan musieli pożegnać się z programem. Olę i Łukasza Czarneckiego po raz kolejny uratowali widzowie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje