Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kuszewski poza podium. Zielińska druga...

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" udowodnił, że na parkiecie wszystko może się zdarzyć i nawet faworyci nie mogą być spokojni o swój los w programie, bo konkurenci depczą im po piętach.

Reklama

Tym razem wygrał sympatyczny Bilguun Ariunbaatar, który od jurorów dostał za swój taniec cztery dziesiątki. Widzowie przyznali mu drugie miejsce, ale to wystarczyło, by Bilguun i Janja Lesar stanęli na najwyższym podium.

Trzy kolejne miejsca zajęły gwiazdy znane z seriali. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Rafał Maserak oraz Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Ania Głogowska oraz Dariusz Kordek, czyli Leon w "Linii życia", i Blanka Winiarska otrzymali od jurorów po 39 punktów.

Widzowie tym razem byli dla nich jednak nieco bardziej surowi. Kasia była w głosowaniu sms-owym na trzecim miejscu, Darek na czwartym, Kacper na szóstym. Po zsumowaniu punktów od jury i widzów okazało się, że Zielińska zdobyła w tym odcinku drugie miejsce, Kordek trzecie, a Kuszewski dopiero czwarte.

Mniej szczęścia mieli w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", i Łukasz Czarnecki. Jurorzy dali im zaledwie 26 punktów i wszystko wskazywało na to, że to właśnie oni odpadną z show. Uratowali ich widzowie. Zajęli 9. miejsce.

Nieco lepiej poszło Annie Wendzikowskiej, czyli Monice Ochman z "M jak miłość", i Michałowi Stukanowi. 35 punktów od jurorów wystarczyło, by przeszli do kolejnego odcinka, chociaż w głosowaniu sms-owym zajęli przedostatnie miejsce.

Na miejscu dla zagrożonych stanęli Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino, czyli Cezary Bończa-Dworecki z "Linii życia". Byli bardzo szczęśliwi, gdy okazało się, że to jednak nie oni muszą pożegnać się z programem.

W 5. odcinku nie zatańczą już Stanisław Karpiel-Bułecka i Magda Soszyńska-Michno.

Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | Katarzyna Zielińska | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje