Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 372571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krystian Wieczorek: Był zatwardziałym kawalerem, zmieniła go miłość!

On miał 41 lat i wciąż czekał na miłość swojego życia. Ona, młoda, zaledwie 24-letnia studentka fascynowała się nim od dawna. Ta miłość zmieniła ich życie na zawsze.

Krystian Wieczorek uważany był za zatwardziałego kawalera. Fanki i koleżanki z planów bez powodzenia wzdychały do niego, a on odrzucał kolejne zaloty. Choć krążyło wokół niego wiele kobiet, nie mógł się zakochać. Wszystko zmieniło się w 2015 roku, kiedy na planie "M jak miłość" poznał Marię Szafirską.

Szafirska (młodsza od Wieczorka o 17 lat) była wtedy 24-letnią studentką łódzkiej filmówki, ale gdy dostała propozycję dołączenia do obsady serialu, a w dodatku dowiedziała się, że zagra u boku Krystiana Wieczorka - aktora, którego bardzo lubiła, podziwiała i ceniła - bez wahania przyjęła ofertę wcielenia się w Paulinę Lipską. Nie przypuszczała, że decyzja ta zmieni jej życie!

Reklama

On kiedy zobaczył ją w hali zdjęciowej, od razu wiedział, ze zostanie jego żoną!

Długo ukrywali swój związek, nie pokazując się razem w błysku fleszy. W końcu wygadał się jeden ze znajomych, ale wtedy para... już razem mieszkała! Cichy ślub wzięli na Podlasiu w 2016 roku.

- Dopiero teraz poznałem kogoś, z kim chcę dzielić życie. Kiedy tylko zobaczyłem Marysię, miałem przeczucie, że to jest właśnie ta osoba. Wiedziałem, że będziemy razem - wyznał Krystian Wieczorek w wywiadzie udzielonym tuż po swoim ślubie z Marią Szafirską.

W 2018 roku urodziła się ich córka, Aniela. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska nie udzielają zbyt wielu wywiadów i dbają o swoją prywatność.

Dziś dla - jak nazywali go fani - wiecznego chłopca i playboya - rodzina jest najważniejsza. Na swoim Instagramie zamieszcza rozczulające zdjęcia z córką, które zdają się to potwierdzać.

Po urodzeniu córeczki aktor wyznał w wywiadzie:

"Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy". "Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne" - dodał.

Jak donosi nasz informator, aktor jest w stanie rzucić wszystko na planie serialu i pędzić do domu, gdy jego córka jest chora. Taki ojciec i mąż to skarb!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy