Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krystian Domagała: Od urodzenia w "M jak miłość"! Miał przez to problemy w szkole?

Teresa Lipowska wiele lat temu w rozmowie z pismem "Kropka TV" przyznała, że zbiera fotografię swoich serialowych wnuków. W jej albumie nie brakuje również zdjęć Krystiana Domagały, który z "M jak miłość" związany jest niemal od urodzenia. Na fotografiach z albumu aktorki doskonale widać jego przemianę z dziecka w dorosłego mężczyznę. Tę samą przemianę mogli obserwować widzowie w całym kraju. Starsza aktorka otoczyła opieką swojego przyszywanego wnuka.

Krystian Domagała: W "M jak miłość" od urodzenia

"Należę do osób, które kolekcjonują zdjęcia w albumie. Na jednym z nich trzymam 3-4 miesięcznego Mateuszka, mojego serialowego wnuka. Mam zdjęcia z każdego etapu jego życia - jak zaczyna chodzić, kiedy ma 5, 7 czy 10 lat. To mój najbliższy serialowy wnuk. Wychowany w Grabinie, pod tym samym dachem" - przyznała aktorka w rozmowie. 

Sam Krystian Domagała przyznał, że jest do swojej serialowej rodziny bardzo przywiązany, a Teresę Lipowską traktuje jak trzecią babcię. "To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać" - powiedział w jednym z wywiadów młody aktor.

Reklama

Krystian Domagała: Z powodu "M jak miłość" dokuczano mu w szkole?

"Jak chodziłem do szkoły, to bałem się, jak ludzie odbierają mnie na wizji (...) W moim przypadku często było wykrzykiwane "M jak miłość", a później jeszcze "kartony"... słynna scena. I to mi dokuczało. Teraz już przywykłem i podchodzę do tego z dystansem (...)" - mówił w jednym z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie".

Dodał również, że z chęcią zagrałby w innym serialu lub "fajnym filmie". Ma także inne plany, o których nie chce na razie mówić, aby... ich nie zapeszyć.,

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Odcinek 2707. Klara zostanie zgwałcona?

"M jak miłość": Odcinek 1689. Szok! Kolejny aktor opuszcza Grabinę!

Rozpoznasz kultowe polskie seriale po jednym kadrze? [QUIZ]

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy