Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367970
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość": "Bałam się, że publiczność mi nie wybaczy"

Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak Miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.

Małgorzata Kożuchowska - jeszcze kilka lat temu to nazwisko było kojarzone głównie z "M jak Miłość", ponieważ aktorka wcielała się w rolę Hanki Mostowiak. Burzliwe losy jej postaci (żona Marka początkowo była "czarnym charakterem", jednak z czasem się to zmieniło) spowodowały, iż widzowie pokochali Kożuchowską właśnie w tej roli.

Reklama

Nic więc dziwnego, iż z ogromnym smutkiem przyjęli oni informację o odejściu aktorki z produkcji, a jej postać została uśmiercona. O śmierci Hanki Mostowiak widzowie "Emki" dowiedzieli się w 862. odcinku, który został wyemitowany w 2011 roku.

Chociaż od odejścia Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak Miłość" mija właśnie dziewięć lat, to co poniektórzy wciąż wspominają okoliczności uśmiercenia jej bohaterki, w tym słynną "scenę w kartonach".

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje