M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391518
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejne odejście z "M jak miłość"?

W mediach niespodziewanie gruchnęła wiadomość o tym, że... szykuje się kolejne odejście z "M jak Miłość"! Czy z popularnym serialem rzeczywiście żegna się Krystian Domagała, czyli serialowy Mateusz? Sprawdźcie, co już wiadomo!

"M jak Miłość" to serial goszczący w TV już od ponad dwudziestu lat! Przez dwie dekady na planie "Emki" pojawiło się wielu aktorów; podczas gdy jedni gościli w produkcji jedynie na chwilę, inni zostali w "MjM" na dłużej. Z kolei niektórzy widzowie wciąż mają w pamięci głośne odejścia z serialu, a - co za tym idzie - także decyzje scenarzystów. 

Dziesięć lat temu z "M jak Miłość" pożegnała się Małgorzata Kożuchowska, a jej postać została... uśmiercona! Scenarzyści "nieco lżej" potraktowali serialowego Marka, w którego do 2018 roku wcielał się Kacper Kuszewski. Tym razem Mostowiak wraz z żoną (Dominika Kluźniak) wyjechał do Australii, a teraz wiele wskazuje na to, że do rodziny wkrótce dołączy jego syn - Mateusz (Krystian Domagała)! Jak podają media, młody aktor, który niemal dorastał na oczach widzów, planuje dłuższą przerwę.

Reklama

Według informacji zamieszczonych na stronie "Świata Seriali" Mateusz i jego małżonka Lilka (Monika Mielnicka) będą mieli w planach wyjazd właśnie do Australii. Nie będzie to jednak krótki wypad, a... dłuższy pobyt! Decyzja prawdopodobnie wynika z intensywnego czasu u Krystiana Domagały: 19-latek właśnie przygotowuje się bowiem do egzaminów maturalnych. Z kolei jego serialowa żona - Monika Mielnicka - obecnie jest studentką psychologii. 

W konsekwencji produkcja postanowiła tak poprowadzić scenariusz, by młodzi aktorzy zyskali więcej czasu dla pozostałych przedsięwzięć. Mateusz i Lilka podejmą więc decyzję o dłuższym wyjeździe, a widzowie dowiedzą się o tym w 1580. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 6 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2). Co ciekawe, z inicjatywą wyjazdu wyjdzie ukochana młodego Mostowiaka: "Tu nic dobrego nas już nie spotka... Będzie dobrze, zobaczysz. Lepiej niż dobrze" - wyzna mężowi. 

Młodzi będą chcieli zarobić pieniądze na własne mieszkanie, a ich wyjazd nie do końca spodoba się teściowej Mateusza - Banachowa (Dorota Chotecka) będzie nieco zaskoczona takim obrotem spraw. Czy wyjazd Lilki i Mateusza oznacza ich ostateczne pożegnanie z "M jak Miłość"? W wypowiedzi dla "Świata Seriali" Karolina Baranowska z produkcji "Emki" uspokoiła widzów, mówiąc: "Fani Lilki i Mateusza zobaczą ich jeszcze w naszym serialu".

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama