Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kocham ryzyko!"

Można powiedzieć, że bilans trzydziestolatki wypada jej niezwykle korzystnie. Jest sławna, spotkała miłość swojego życia. Owocem uczucia jest trzyletnia Lenka. Realizuje swoje pasje - rajdy po bezdrożach.

Znana z serialu "M jak miłość" Anna Dereszowska nie zasypia gruszek w popiele. Aktorstwo to nie jedyna sfera jej zawodowego życia, w której się realizuje. Nagrała płytę, wygrywa konkursy piosenki. Niedawno po raz drugi wzięła udział w Rajdzie RMF Morocco Challenge. Podobnie jak poprzednio towarzyszył jej partner Piotr Grabowski.

Reklama

Zgrany duet

Oboje twierdzą, że przejechanie wspólnie 3 tys. kilometrów to nie lada wyzwanie dla związku. Para ma już takie doświadczenie. Mówią, że znalezienie się w tak ekstremalnych sytuacjach pokazuje jak pod lupą ludzkie charaktery.

- Czepiałam się Piotra o to, że nie jest dość dobrym pilotem, ale kiedy go zmieniłam, okazało się, że ja z kolei kompletnie się do tego nie nadaję - podsumowała poprzedni rajd Anna.

Piotr: - Raz było naprawdę niebezpiecznie, aż wybuchły nam poduszki powietrzne, ale na tym ta zabawa polega... Oboje są fanami ekstremalnej jazdy.

Geny ryzyka

Okazuje się, że ich córeczka Lenka też połknęła bakcyla rajdowcy. - Już widać, że będzie kierowcą, bo pcha się za kółko! - chwaliła się w programie "Kawa czy herbata?" Anna Dereszowska. I cieszy się, że ma dziecko, któremu da się wytłumaczyć, że rodzice mają pasję i na kilka dni zostanie pod opieką babci. Obie mogły oglądać relację z rajdu RMF Morocco Challenge i kibicować Annie i Piotrowi.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje