Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kinga i Piotrek na ślubnym kobiercu

Para Młoda wypowie sakramentalne "tak" i obieca sobie wieczną miłość w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie

Patronka w osobie świętej Katarzyny to z pewnością dobra wróżba dla serialowej pary. W końcu w rolę Kingi wciela się nie kto inny jak Katarzyna Cichopek. Biała sukienka, welon i marsz weselny Mendelsona to dla pani Kasi żadna nowość.

Reklama

Prywatnie aktorka miała już bowiem to szczęście, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Natomiast dla Marcina Mroczka, czyli Piotra Zduńskiego, ślub to absolutna premiera!

"Prywatnie nie miałem jeszcze okazji powiedzieć przed ołtarzem ukochanej kobiecie "tak". Uważam, że najbardziej wzruszającym momentem ceremonii ślubnej jest przysięga małżeńska. W chwili wypowiadania jej słów dochodzi do człowieka, jak ważny to moment. Uświadamiamy sobie, że odtąd ta druga osoba jest dla nas najważniejszą istotą na świecie. Wiążemy się z nią na dobre i złe, w szczęściu i biedzie, zdrowiu i chorobie" - przyznał Marcin Mroczek.

Kinga i Piotrek stanowią co prawda serialowe "cywilne" małżeństwo już od dawna, ale dopiero teraz postanowili postawić przysłowiową kropkę nad "i"...i wziąć wreszcie ślub kościelny, który stał się wielkim wydarzeniem w całej rodzinie. Intensywnie przeżywał to wydarzenie brat bliźniak Pana Młodego - Paweł Zduński, który tego dnia miał zaszczyt być jego świadkiem.

Niemałe emocje towarzyszyły również odtwórcy tej roli - Rafałowi Mroczkowi, który biegał po planie z kamerą, aby uwiecznić tak wyjątkowy moment. W końcu nie co dzień brat żeni się po raz drugi z tą samą kobietą! Paweł miał też okazję przyjrzeć się z bliska, co czeka go już niebawem. Wcześniej zaprosił bowiem brata na swój ślub z ...Majką (Laura Samojłowicz).

Dodatkowym dreszczem emocji podczas ceremonii ślubnej była dla niego obecność dawnej miłości w osobie Madzi Marszałek (Anna Mucha), która razem z nim świadkowała Młodej Parze.

Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie będą czekały na widzów serialu. Podczas tej samej uroczystości odbędą się również chrzciny Lenki, córeczki Państwa Młodych. Nic dziwnego, że tak istotne wydarzenia zgromadzą w jednym miejscu członków licznej rodziny, zarówno ze strony Pana jak i Panny Młodej. Nie zabraknie mamy Piotrka, Marii Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) z mężem i córeczką Basią. Stawi się mama Kingi, Krystyna Filarska (Hanna Mikuć). No i oczywiście dziadkowie z Grabiny, czyli Barbara i Lucjan Mostowiakowie (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz). Będzie wielkie zamieszanie. Niektórym gościom nie uda się bowiem dotrzeć na ślub. Część z nich zdąży jeszcze na wesele. Inni, z ważnych powodów, zmuszeni będą zrezygnować z dobrej zabawy.

Na koniec wypadałoby już tylko życzyć Młodej Parze życia usłanego różami i udanej podróży poślubnej.

"Nie wiem, co wymyślili scenarzyści. Mam nadzieję, że zafundowali nam jakieś ciepłe kraje" - żartował Marcin Mroczek.

Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M ja miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje