Reklama

Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła. Jak wygląda po metamorfozie?

Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła w ostatnim czasie. Pod zdjęciem ukazującym ją w sportowym wydaniu aktorka znana z "M jak Miłość" przyznała też, iż dąży do formy na lato. Co na to internauci? Sprawdźcie!

Lato to doskonały czas na... zmiany! Nie ulega wątpliwości, iż wizja wakacyjnego relaksu dla wielu jest motywacją do tego, by w tym czasie odpowiednio się zaprezentować. Spora grupa dąży więc do zredukowania swojej wagi, a do tego grona postanowiła dołączyć też... Katarzyna Cichopek! Aktorka doskonale znana z roli Kingi Zduńskiej w "M jak Miłość", a prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci, od zawsze olśniewała swoim nienagannym wyglądem i zgrabną sylwetką. 

Współprowadząca program: "Pytanie na Śniadanie" i tak postanowiła jednak wprowadzić pewne zmiany, stawiając na ćwiczenia i odpowiednią suplementację. Teraz na Instagramie Cichopek pojawiła się nowa fotografia przedstawiająca ją w iście sportowym wydaniu: obcisły strój do ćwiczeń w żywym kolorze podkreśla jej urodę, a promienny uśmiech sprawia, że z fotografii wprost bije pozytywna energia!

Reklama

Katarzyna Cichopek na Instagramie zdradziła m.in., jak przez ostatnie pół roku zmieniła się jej waga: "Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg. Oprócz treningów i diety stosuję jeszcze suplementację (...)" - przyznała, przy okazji polecając internautom jeden z produktów.

Z kolei w komentarzach internauci zarówno dzielili się swoimi doświadczeniami z zakresu "walki o wymarzoną sylwetkę", jak i oczywiście nie szczędzili aktorce komplementów: "Pięknie wyglądasz, Kasiu (...)", "Kolejne piękne zdjęcie w kostiumie jak najbardziej pasującym do Pani nieprzeciętnej urody (...)", "Jak supermodelka!", "Ale figura! Brawo!". Katarzyna Cichopek niejednokrotnie udowadniała, że zarówno "na czerwonym dywanie", jak i w sportowym stroju wygląda fantastycznie. Czekacie na jej kolejne zdjęcia?

Autor: Sabina Obajtek 

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje