Reklama

Katarzyna Cichopek w nowym wydaniu. Gwiazda „M jak miłość” zupełnie nie przypomina Kingi Zduńskiej!

Katarzyna Cichopek zaskoczyła fanów przepiękną, letnią stylizacją. Na Instagrama wrzuciła zdjęcia, na których wygląda niezwykle młodo i świeżo. Pod postem na aktorkę spłynęła lawina pozytywnych komentarzy. „Ciało jak nastolatka” – pisali zauroczeni fani.

Katarzyna Cichopek zachwyca na Instagramie

Katarzyna Cichopek już od dłuższego czasu zasila grono "znanych i lubianych", którzy chętnie dzielą się z internautami rozmaitymi wpisami na temat różnych części ich życia. Nie dziwi więc fakt, iż na Instagramie aktorki - który śledzi już 453 tys. obserwujących - pojawia się mnóstwo kadrów zarówno z pracy, jak i z jej prywatnego azylu. W ostatnim czasie internetową galerię fotografii zasiliło m.in. ujęcie prosto z planu "M jak Miłość", gdzie aktorzy wraz z całą ekipą pracują nad nowymi odcinkami. Chociaż w serialu Katarzyna Cichopek - jako Kinga Zduńska - zdążyła już przyzwyczaić widzów do swojego stylu, to już w życiu prywatnym aktorka nie boi się modowych eksperymentów! Żona Marcina Hakiela właśnie opublikowała najnowszą porcję fotografii przedstawiających ją w "wakacyjnej" odsłonie. Krótkie, jeansowe szorty, biała bluzka wiązana tuż pod dekoltem, a do tego upięte włosy i usta muśnięte ciemną pomadką - takie połączenie musiało dać fenomenalny efekt!

Reklama

Przesuń w prawo.

"Super stylówka"

Jak widać, Katarzyna Cichopek nie przestaje zaskakiwać swoich obserwatorów, a ci nie szczędzą jej komplementów! Doskonałym przykładem na potwierdzenie tych słów mogą być komentarze pozostawione właśnie pod wspomnianym postem aktorki:

"Pięknie, Kasiu"

"Super stylówka"

"Cukiereczek"

"Ma Pani ciało jak nastolatka."

Nowe odcinki "M jak Miłość", w których pojawi się Katarzyna Cichopek, pojawią się w TV już po wakacjach! Czekacie na kolejne epizozody?

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje