M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391506
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Cichopek pokazała pożegnalne zdjęcie z planu "M jak miłość"

Kasia Cichopek podzieliła się w mediach społecznościowych fotografią z planu "M jak miłość". Aktorka przekazała, że to jej ostatni dzień zdjęciowy. Chwilę później wyjaśniła, co dalej.

Gwiazda serialu "M jak miłość" jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Prowadzi własny profil na Instagramie, gdzie ma już ponad 430 tysięcy obserwatorów. Cichopek często dzieli się z nimi nie tylko rozmaitymi kadrami z życia prywatnego, ale i pokazuje internautom kulisy swojej pracy. Na jej profilu pojawiło się właśnie pożegnalne zdjęcie z planu "M jak miłość". O co chodzi?

Plotki, jakoby Katarzyna Cichopek miała na dobre pożegnać się z serialem "M jak miłość", krążą w mediach już od dawna. Dotychczas nie znalazły one jednak żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej zdaje się lubić swoją pracę i być bardzo zżyta z całą ekipą. Jednak jej najnowszy wpis na Instagramie mógł widzom "M jak miłość" nieco podnieść ciśnienie. Cichopek opublikowała bowiem pożegnalne zdjęcie z planu uwielbianego przez Polaków serialu.

Reklama

"Mój ostatni dzień zdjęciowy..." - napisała, robiąc pauzę. Od razu postanowiła wyjaśnić, co miała na myśli. Choć czytając o "ostatnim dniu zdjęciowym" aktorki fani w pierwszej chwili mogli mieć nietęgie miny, Cichopek uspokoiła: "...przed przerwą". Aktorka dodała, że wraca do pracy za miesiąc, a widzowie nawet nie zauważą jej nieobecności na planie. 

Wciąż będą mogli oglądać ją w odcinkach emitowanych w poniedziałki i wtorki. Tym samym gwiazda "M jak miłość" po raz kolejny wyraźnie dała do zrozumienia, że nie planuje odchodzić z serialu, w którym występuje już od przeszło dwóch dekad. Fani mogą więc odetchnąć z ulgą.


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama