Reklama

Katarzyna Cichopek miss mokrego podkoszulka!

Katarzyna Cichopek zamieściła na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym, czym u wielu internautów wywołała szybsze bicie serca! Pod wspomnieniowym kadrem aktorki "M jak Miłość" szybko pojawiły się komplementy.

Chociaż w kalendarzu dopiero maj, to za oknami wreszcie niemal letnia aura! W ostatnich dniach pogoda pokazała swoje inne, słoneczne oblicze, wprawiając w zadowolenie wielu z nas. Z takiego obrotu spraw bardzo ucieszyła się także Katarzyna Cichopek, która postanowiła podzielić się z internautami iście wakacyjnym kadrem.

Aktorka znana z roli Kingi Zduńskiej w "M jak Miłość" wrzuciła bowiem na swój Instagram wspomnieniową fotografię wykonaną podczas jej niedawnego pobytu w Dominikanie. Gwiazda "Emki" została na niej przedstawiona podczas wakacyjnej kąpieli; zroszony wodą strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne oraz promienny uśmiech bohaterki ujęcia - te elementy od razu przyciągają wzrok odbiorców!

Reklama

Pod zdjęciem w stroju kąpielowym Katarzyna Cichopek odniosła się do sprzyjających warunków pogodowych, pisząc:

"Wreszcie słońce! Jest prawie jak na Dominikanie. Łapcie witaminkę D. Ja dziś się wygrzewam jak jaszczurka na moim Los Balkonos".

Jak na takie zdjęcie aktorki zareagowali internauci śledzący jej aktywność w mediach społecznościowych? Oczywiście falą komplementów!

"Pięknie wyglądasz!",

"Petarda",

"Cudne miejsce i fotka".

Katarzyna Cichopek-Hakiel serialowej publiczności dała się poznać jako wspomniana już Kinga Zduńska w popularnej produkcji Telewizji Polskiej: "M jak Miłość", w której gra od samego początku. Od niedawna aktorka bardzo dobrze sprawdza się także jako współprowadząca "Pytanie na Śniadanie", gdzie partneruje jej Maciej Kurzajewski.

Natłok zawodowych obowiązków nie przeszkadza jednak Kasi Cichopek w tym, by rozpieszczać swoich fanów wyjątkowymi kadrami: jej Instagram jest bowiem raz po raz aktualizowany, a w sekcji komentarzy niezmiennie pojawiają się komplementy od oczarowanych internautów.

Czekacie na kolejne zdjęcia Katarzyny Cichopek?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje