Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Cichopek: Cztery tomy powieści?

Jesienią na rynku pojawi się druga książka autorstwa Katarzyny Cichopek, kontynuacja poradnika "Sexy mama". Z kolei trzecia edycja programu "Sexy mama" znalazła się w jesiennej ramówce Polsat Cafe.

Co dla ciebie znaczy być sexy mamą?

Reklama

Katarzyna Cichopek: - Sexy mama to kobieta, która jest szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia. Zarówno z bycia matką jak i kobietą, która potrafi pogodzić obie te role. To kobieta spełniona, nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Sexy mama dobrze czuje się sama ze sobą, w swoim ciele.

To, jak stać się taką kobietą, pokażesz w trzeciej edycji programu "Sexy mama"?

- Przede wszystkich chcę popracować z moimi bohaterkami nad podwyższeniem ich samooceny. Od tego trzeba zacząć. Chcę dodać im pewności siebie i sprawić, by w siebie uwierzyły, a przede wszystkim rozbudzić w nich pasje, o których zapomniały będąc matkami.

Dajesz im gotowy przepis na to, co zrobić ze swoim życiem?

- W programie podsuwamy im jedynie pomysły. Każda kobieta jest inna i co innego jest dla niej dobre. Ale mam wrażenie, że dzięki temu programowi dziewczyny zaczynają żyć od nowa. Chodzi o to, by dać kobietom siłę do podejmowania nowych wyzwań, by miały więcej inicjatywy, żeby robić z dziećmi inne, całkiem nowe rzeczy. Dzieci są najważniejsze i zawsze będą, ale nie można zapominać o sobie. Właśnie takiego myślenia chcę je nauczyć.

Jesienią ukaże się twoja druga książka, będzie to "Sexy mama" bis?

- "Sexy mama", jest to jeszcze robocza wersja. Myślimy nad innym tytułem, który będzie bardziej odzwierciedlał tematykę i problemy, które w książce poruszam. Na razie nie chcę zdradzać, o czym w niej piszę, ale jest to kontynuacja "Sexy mamy" i niezmiennie książka poradnikowa.

Dużo kobiet potrzebuje pomocnej ręki, bo pogubiły się po porodzie?

- Tak. Mam wrażenie, że macierzyństwo przytłacza niektóre kobiety. Niepotrzebnie, bo powinno dodawać energii. Jest to niewiarygodny i cudowny moment w życiu każdej kobiety. Jesteśmy bardzo silne, dajemy sobie radę godząc różne obowiązki: bycia matką, żoną i zawodowo czynną kobietą. Jesteśmy bohaterkami!

Niestety nie każda kobieta-matka czuje się bohaterką...

- Bo jesteśmy trochę niedoceniane przez nasze środowisko, nawet to najbliższe. Tylko to nie do końca wina środowiska, a raczej tego, jak my dajemy się postrzegać innym. Dlatego tak bardzo mi zależy, by kobiety nauczyły się walczyć o to, by były doceniane.

A tobie służy macierzyństwo?

- Macierzyństwo jest wspaniałe. Czuję się bardzo spełniona i szczęśliwa. To jest wywód na cztery tomy powieści.

To na dwóch książkach się nie skończy?

- Czekam, aż na rynku pojawi się druga, a wtedy porozmawiamy.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Katarzyna Cichopek szerszej publiczności znana jest z serialu "M jak Miłość". W jej portfolio mieszczą się również programy rozrywkowe. Razem z Krzysztofem Ibiszem prowadziła program "Jak oni śpiewają", samodzielnie "Grę wstępną" - rozrywkowy teleturniej randkowy. W 2005 roku wygrała II edycję "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem był Marcin Hakiel, prywatnie mąż Katarzyny Cichopek.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Sexy Mama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje