Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368576
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kasia Cichopek w prześwitującym stroju kąpielowym

Gwiazda serialu "M jak miłość" odpoczywa nad polskim morzem. Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem znad wody, do którego zapozowała w oryginalnym stroju kąpielowym. Ten model skradł serca internautek!

Kasia Cichopek od tygodnia odpoczywa na urlopie. W tym roku aktorka spędza go w kraju. Wraz z mężem i dziećmi wyruszyła nad polskie morze. Cichopek nie może narzekać na pogodę, o czym świadczą publikowane przez nią w sieci słoneczne kadry. Gwiazda serialu "M jak miłość" zdążyła już pochwalić się na Instagramie sporą ilością wakacyjnych ujęć znad Bałtyku. Warunki sprzyjają kąpielom i błogiemu leniuchowaniu na plaży.

Reklama

Gwiazda "M jak miłość" chętnie pozuje do zdjęć w stroju kąpielowym. Podczas urlopu zdążyła już zaprezentować się internautom w kilku modelach kostiumów. Ten, który założyła ma na sobie na udostępnionej w sieci fotografii, zrobił prawdziwą furorę. Cichopek pokazała się w oryginalnym, jednoczęściowym stroju z wstawkami z mocno prześwitującego materiału. 

Odważny krój odsłonił sporo ciała i zachwycił internautów. "Pani Kasiu, skąd taki piękny strój kąpielowy?",  "Kasiu piękny strój. Skąd?", "Skąd strój? Ładny!" - zaczęły dopytywać obserwatorki aktorki.
Kostium, który skradł serca fanek Kasi Cichopek, pochodzi z oferty jednej z polskich marek bieliźnianych. Niestety dla żywo zainteresowanych tym modelem internautek - to zeszłoroczna kolekcja i produkt już się wyprzedał.


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje