Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365558
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kacper zatańczy z Kaśką

Gwiazdy „M jak miłość” i „Barw szczęścia” szykują się do teatralnej premiery.

13 kwietnia na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA po raz pierwszy zobaczymy spektakl "Berlin, 4.00 rano". Tym razem,Kacper Kuszewski wystąpi z Katarzyną Zielińską z "Barw szczęścia".

Oboje zaprzyjaźnili się podczas telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami". A teraz opowiedzą wspólnie miłosną historię - nie tylko słowami, ale też poprzez taniec... 

- Będziemy śpiewać piosenki, ale chcemy też wykorzystać to, czego nauczyliśmy się w 'Tańcu z Gwiazdami' i troszkę potańczyć - zdradził niedawno aktor na łamach "Faktu".

- Od dłuższego czasu chodził za mną pomysł na berlińską rewię dla kobiety i mężczyzny. Odwiedzając moją przyjaciółkę w Berlinie, zachwycałam się takimi małymi formami teatralnymi. Zadymiona knajpka, połączenie tańca z piosenką, dobre teksty i do tego zespół z muzyką na żywo. Tyle, że napisaliśmy to troszkę inaczej. Rzecz nosi tytuł 'Berlin 4 rano'. Jest to kilkanaście obrazków pokazujących parę i to, co się dzieje z nią nad ranem. Pokażemy to w formie kabaretu, nie ukrywam, że będzie też trochę mocnych tekstów. U nas ludzie będą bardziej skupiać się na tekstach niż na muzyce. Połączymy to również z tańcem i dlatego zaprosiliśmy do spektaklu naszych partnerów z 'Tańca z Gwiazdami' - opowiadała Kasia Zielińska na łamach magazynu "Party". 

Reklama
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje