Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kacper Kuszewski wygrał "Taniec z gwiazdami"!

Para numer 13 wygrała 13. odcinek 13 edycji "Tańca z gwiazdami" i sięgnęła po Kryształową Kulę. Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Anna Głogowska od początku typowani byli na zwycięzców. I zostali zwycięzcami!

Reklama

Choć w ocenie jury w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" lepsi na parkiecie - i to o całe 10 punktów - byli Bilguun Ariunbaatar i Janja Lesar, to jednak Kacper i Ania okazali się faworytami widzów. Dostali 52,68% wszystkich głosów i tym samym stanęli na najwyższym podium.

W ostatnim odcinku "Tańca" obie walczące o Kryształową Kulę pary zaprezentowały się w trzech różnych odsłonach.

Kacper i Ania wybrali na początek cha-chę, Bilgun i Janja sambę. Obie pary dostały od jurorów mnóstwo komplementów i po komplecie punktów. Druga runda rozpoczęła się od walca angielskiego i kolejnego kompletu dziesiątek dla Bilguna, zakończyła potknięciem Ani i Kacpra w walcu wiedeńskim oraz bardzo niskimi jak na finał ocenami jury. Już po tej rundzie było jasne, że Kuszewskiemu i Głogowskiej nie uda się odrobić strat. W stosunku do rywali byli o całe 10 punktów w tyle...

Tuż przed ostatecznym starciem finalistów na parkiecie pojawiły się wszystkie pary tej edycji programu w swoich popisowych numerach.

Najważniejszy taniec wieczoru - freestyle - obie pary zatańczyły na najwyższym poziomie. Bilgun i Janja doprowadzili jurorów i widzów do łez swoim układem do nieśmiertelnej piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat", Kacper i Ania wzruszyli tangiem argentyńskim do "Samby przed rozstaniem" z repertuaru Hanny Banaszak. Oba tańce ocenione zostały na cztery dziesiątki!

Gdyby zwycięzców 13. edycji "Tańca z gwiazdami" wyłonić miało jury, wygrałby Bilgun Ariunbaatar. Ale decydujący głos jak zwykle należał do widzów, którzy uznali, że Kryształowa Kula należy się Kacprowi Kuszewskiemu i Annie Głogowskiej.

Gratulujemy!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje