Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Już nie taka szara mysz!

Małgosia (Joanna Koroniewska) z "M jak miłość" od zawsze budziła mieszane uczucia. Mimo swojej niepozorności to właśnie ona złamała najwięcej męskich serc w serialu. U boku Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) w końcu się ustatkowała i odnalazła szczęście. Przeszła także wewnętrzną metamorfozę...

Joanna Koroniewska jest wdzięczna scenarzystom, że postanowili poprowadzić jej postać w nieco innym kierunku niż dotychczas.

Reklama

- Małgosia nie jest już taka "myszowata" jak wcześniej - stwierdza aktorka.

- I chyba zaczęła w końcu wzbudzać więcej sympatii u widzów. Pamiętam, że kilka lat temu moja bohaterka zajęła dziesiąte miejsce w rankingu na najbardziej znienawidzone postaci z produkcji światowych.

Aktorka śmieje się, że teraz przyszła kolej, aby to jej serialowy ukochany wystawił na próbę swój do tej pory kryształowy charakter.

- Jak pamiętamy, do momentu poznania Tomka Chodakowska Małgosia była z wieloma mężczyznami - wspomina aktorka.

- Często żartowałam sobie z innymi aktorami, że moja postać ma największy przebieg, jeśli chodzi o mężczyzn. Dobrze, że się w końcu ustatkowała, bo ile można żyć tak jak ona! Teraz to Tomek będzie musiał zmagać się pokusami. Spotkanie po latach byłej dziewczyny Agnieszki (Magdalena Walach) z pewnością ożywi stare sentymenty, które mogą okazać się niebezpieczne dla mojej bohaterki.

Tymczasem Małgosia postanowiła wyjechać do Włoch i osamotnić ukochanego. Jego wspieraniem zajmie się Agnieszka. Jaki wpływ na relacje z Chodakowską będzie miało rozstanie oraz obecność w życiu jej męża eksmiłości?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje