Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368171
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Wróblewska w bikini. Aktorka w bardzo odważnej pozie

Julia Wróblewska podzieliła się ze swoimi fanami kilkoma wakacyjnymi kadrami. Aktorka znana m. in. z "M jak miłość" zapozowała do zdjęć w tropikalnej scenerii popularnego aquaparku.

Julię Wróblewską szeroka publika poznała już jako 8-latkę. Stała się dziecięcą gwiazdą po tym, jak w 2006 roku wystąpiła u boku Macieja Zakościelnego w filmie "Tylko mnie kochaj".

Reklama

Po takim debiucie nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. W 2007 roku otrzymała rolę w serialu "M jak miłość", w którym występuje do dzisiaj.

Rozpoczęcie kariery w tak młodym wieku miało jednak i swoje ciemne strony. 22-letnia obecnie aktorka nie ukrywa, że z powodu swojej popularności nie była lubiana przez rówieśników.

Dzisiaj stara się edukować swoich fanów w temacie zdrowia psychicznego.

Niedawno sama przyznała, że cierpi na jedno z zaburzeń osobowości. Wróblewska podjęła leczenie, które pomaga jej "normalnie" funkcjonować.

Po przejściu przez bardzo trudny okres dziś najgorsze ma już za sobą i stara się cieszyć każdym dniem.

Julia Wróblewska na basenie w bikini

Aktorka z "M jak miłość" od kilku miesięcy jest zakochana. Za pośrednictwem Instagrama, gdzie śledzi ją ponad pół miliona osób, bardzo często chwali się fanom zdjęciami ze swoim ukochanym.

Ostatnio na swoim profilu podzieliła się także wakacyjną sesją zdjęciową. Aktorka wybrała się do największego krytego aquaparku w Polsce i w Europie - do podwarszawskiego Suntago.

Zapozowała przed obiektywem aparatu w tropikalnej scenerii. Na jednej z fotografii można zobaczyć ją w śmiałej i wyjątkowo oryginalnej pozie, którą ona sama porównała do flaminga.

Kadr zachwycił internautów.

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje