M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joasia powróci do "M jak Miłość"? Aktorka komentuje relację z produkcją

Znana i lubiana aktorka, Barbara Kurdej-Szatan, została zwolniona z popularnego "M jak Miłość" po kontrowersyjnej wypowiedzi. Teraz komentuje plotki o powrocie do serialu w roli Joanny.

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz pojawiła się jako Joanna Chodakowska w serialu "M jak Miłość" w grudniu 2021 roku. Jej postać, wspólnie z Leszkiem (Sławek Uniatowski) planowała ślub i przeprowadzkę do Francji. Widzowie niestety nigdy nie dowiedzieli się jak potoczyła się ich historia na obczyźnie, gdyż Kurdej-Szatan została zwolniona. Wydarzyło się to tak szybko, że scenarzyści nie zdążyli nawet zakończyć jej wątku. 

Reklama

Joasia powróci do "M jak Miłość"? Aktorka zdradza relacje z produkcją

Aktorka, decyzją ówczesnego prezesa TVP, Jacka Kurskiego, została odsunięta od produkcji, po swoim kontrowersyjnym komentarzu na temat Straży Granicznej przy granicy z Białorusią. Od tamtej pory nie wróciła do nagrań popularnego serialu, chociaż w ostatnim czasie pojawiły się plotki, że urocza Joasia ma wrócić do Mostowiaków. 

"Żadne rozmowy z aktorką jeszcze się nie odbyły. W ramach obowiązującej umowy mamy zaplanowane wątki do końca roku kalendarzowego, ale żadnego wariantu nie wykluczamy. Widzowie lubili jej postać, więc wszystko jest możliwe, ale na pewno nie w tym roku" - mówi anonimowy informator Pudelkowi. 

Czy Barbara Kurdej-Szatan wróci do “M jak Miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan również skomentowała domysły odnośnie jej powrotu. Padło stanowcze "nie". 

"Nie wracam. Nie mam żadnego kontaktu z produkcją. Nie ma o czym mówić" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. 

38-letnia aktorka występowała już na tej stacji jako prowadząca takich programów jak "Kocham Cię, Polsko" czy "The Voice of Poland". Może wkrótce znów zobaczymy ją w takiej roli?   

Zobacz też: "M jak miłość": To ona jest wszystkiemu winna? Padną mocne zarzuty

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy