Reklama

Joanna Koroniewska odsłania odważnie ciało!

Joanna Koroniewska po raz kolejny rozgrzała sieć! Aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia w białym stroju kąpielowym. Gwiazda odsłania swoje ciało i prezentuje fanom wysportowaną sylwetkę! "Niektórzy pewnie powiedzą, że jestem za chuda".

Joanna Koroniewska należy do niezwykle aktywnych użytkowników sieci. Aktorka znana między innymi z serialu "M jak miłość" razem ze swoim mężem, Maciejem Dowborem, w czasie lockdownu stworzyli internetowy program "Domówka u Dowborów", który do teraz cieszy się w sieci sporą oglądalnością.

Kobieta regularnie wzbogaca także swoją internetową galerię na Instagramie o nowe wpisy, zdjęcia i nagrania. Jej profil obserwuje aktualnie już 570 tys. użytkowników. Teraz gwiazda zachwyciła swoich obserwatorów najnowszymi fotografiami!

Reklama

Na instagramowe konto Koroniewskiej trafiły właśnie kadry, na których ta odważnie odsłania ciało i prezentuje swoim wielbicielom wysportowaną sylwetkę. Aktorka na najnowszych zdjęciach pozuje w oryginalnym, białym stroju kąpielowym.  43-latka w opisie do fotografii zdradza, że swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza pasji do biegania.

"Lubię te "efekty uboczne", które widzicie na zdjęciu, chociaż niektórzy pewnie powiedzą, że jestem za chuda, ale ja się dobrze czuje sama ze sobą".

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje