Reklama

Joanna Koroniewska na śmiałym zdjęciu. Sypią się gromy!

Joanna Koroniewska pochwaliła się w sieci odważnym zdjęciem. Chociaż fotografia zachwyciła jej fanów, to pojawiły się też mocno krytyczne komentarze. Aktorka nie zostawiła ich bez odpowiedzi.

Joanna Koroniewska, aktorka niegdyś kojarzona przede wszystkim z postacią Małgosi z "M jak miłość", a obecnie występująca w serialu "Ślad", jest w ostatnim czasie bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Ochoczo udziela się na Instagramie, gdzie z Maciejem Dowborem organizuje "Domówki u Dowborów".

Z mężem prowadzi też kanał na YouTube. Jej poczynania w sieci śledzi blisko 430 tysięcy osób.

Reklama

Koroniewska pokazuje w sieci wiele kadrów z życia prywatnego.

Często jej wpisy mają humorystyczny charakter.

Tak było także ostatnio, kiedy postanowiła podzielić się z obserwatorami zestawieniem zdjęć, które określiła jako "Instagram vs. Rzeczywistość".

Aktorka pokazała dwie fotografie - na jednej pozuje topless w łazience, na drugiej zaś z czerwoną twarzą, tuż po treningu. Internauci skupili się jednak przede wszystkim na komentowaniu tego pierwszego kadru.

"Pani Asiu, tą prawdą i odwagą kupiła mnie pani. Proszę się nie zmieniać", "Kocham Panią za szczerość, naturalność i brak filtrów w dzisiejszych czasach - zaczęli zachwycać się fani.

I chociaż na temat rozbieranego zdjęcia Koroniewskiej pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, to nie zabrakło również słów krytyki. Niektórym obserwatorom dawnej Małgosi z "M jak miłość" tak śmiały kadr nie do końca się spodobał.

"I po co wrzucać takie zdjęcia? Joasiu, zniszczyłaś swój wizerunek... - zagrzmieli co poniektórzy.

"Ale po co ta nagość? Zgorszyłam się. W pewnym wieku już nie wypada" - skomentowała kolejna osoba, a wtedy Koroniewska postanowiła odpowiedzieć.

Riposta aktorki była krótka, za to bardzo trafna i wymowna.

"Nie wypada wiele innych rzeczy - na przykład wypominać komuś wiek" - skwitowała gwiazda serialu "Ślad".

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje