Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368269
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Koroniewska będzie polską... Tracey Ullman?

Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Mostowiak-Chodakowska z "M jak miłość", ma powód do wielkiej dumy. "Domówkami", na które podczas kwarantanny co wieczór zaprasza fanów, interesują się największe telewizyjne stacje komercyjne w Polsce. Aktorka i jej mąż, Maciej Dowbor, nie planują jednak - przynajmniej na razie - przekształcenia swego internetowego show w program telewizyjny.

Joanna Koroniewska nieoczekiwanie wyrosła ostatnio na jedną z największych w naszym kraju gwiazd... internetu. Prowadzone przez aktorkę i jej męża na żywo "Domówki u Dowborów", na które zapraszają fanów obserwujących ich na Instagramie, cieszą się ogromną popularnością i są hitem sieci.

Reklama

Internetowe show Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora z udziałem zaproszonych przez nich do wspólnej zabawy gwiazd codziennie ogląda kilkadziesiąt tysięcy osób!   

- Traktujemy "Domówkę" jak terapię, która pomaga oswoić trudną rzeczywistość - mówi aktorka i dodaje, że być może, gdy skończy się epidemia, będzie chciała kontynuować swą przygodę z formatem, który wymyśliła.

Jak informuje magazyn "Flesz", "Domówkami u Dowborów" zainteresowane są największe komercyjne stacje telewizyjne i... reklamodawcy.

***Zobacz także***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje