Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365027
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Janek w szpitalu!

Po upadku Oazy, Janek załamuje się i traci radość życia. A stres od razu wpływa na jego zdrowie. Czy Paweł może utracić najlepszego przyjaciela? A Sylwię - zamiast wesela - czeka największa życiowa tragedia?

Ciągłe zmęczenie, depresja, bóle serca... Sylwia obserwuje ukochanego i coraz bardziej się niepokoi. Aż w końcu, opowiada o problemach Zawadzkiego Pawłowi.

- Całymi dniami siedzi przed telewizorem, apatyczny, kompletnie bez życia... Nawet nie słyszy, co się do niego mówi! - w głosie dziewczyny słychać napięcie.

Reklama

- Wcześniej jechał na adrenalinie: plajta Oazy, oświadczyny, euforia... A teraz nagle oklapł. W nocy się źle poczuł, ale do lekarza oczywiście nie chce iść! Pogadaj z nim, bo ja już nie mam siły...

Zduński od razu czuje, że sprawa jest poważna. I obiecuje Sylwii wsparcie. Jednak pomoc nadchodzi zbyt późno...

Wieczorem, Paweł odbiera kolejny telefon od przyjaciółki. Janek ma problemy z oddychaniem i znów czuje ból serca... 

- O jasna cholera! Nie, nie czekaj, dzwoń po karetkę! Zaraz tam będę!

Zduński, przerażony, dociera do domu szefa w ciągu kilku minut. Karetki wciąż nie ma a Zawadzki traci przytomność... Sylwia nie opuszcza ukochanego na krok:

- Boże, Paweł, tak się boję! 

A Zduński sprawdza u chorego tętno i - bliski paniki - próbuje przypomnieć sobie wszystko, czego nauczył się pracując w pogotowiu. 

- Będzie dobrze... Janek, słyszysz? Karetka już jedzie, trzymaj się, chłopie! Oddychaj spokojnie, tylko spokojnie, wszystko jest pod kontrolą... Zaraz przyjedzie lekarz... Sylwia, okno... Otwórz okno! 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje