Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Janek ma rywala?

Przed nami kolejne odcinki "M jak Miłość"... I spotkanie z nowym bohaterem! W Oazie pojawi się młody mężczyzna - Maciek Kowal (w tej roli: Tomasz Piątkowski). Dawny kochanek Sylwii i... ojciec małego Jasia!

Okońska będzie przerażona. I pewna, że Maciek spróbuje odebrać jej synka... Jednak w końcu, zgodzi się na chwilę rozmowy.

- Pogoń dziada! Po kiego diabła się z nim spotykasz? - Paweł, zdziwiony, spojrzy na przyjaciółkę.

A Zawadzki z trudem zapanuje nad nerwami.

- Wyparł się Jaśka, ani przez chwilę się nim nie zainteresował, a teraz co? Zjawia się, jakby nigdy nic, a ja nie mogę się nawet słowem odezwać! Nie moje dziecko, to gęba na kłódkę i nie wtrącaj się do naszych rodzinnych spraw?! - Janek, bezsilnie zaciśnie pięści. - Po co zgodziła się z nim spotkać?! No przecież krew mnie zalała, jak o tym usłyszałem...  

Jednak Sylwia zdania nie zmieni.

- Muszę wiedzieć, co planuje! - w głosie dziewczyny pojawi się determinacja. - Nie będę chować głowy w piasek i udawać, że Maciek nie istnieje, a swoje dziecko znalazłam w kapuście!

Co naprawdę planuje Kowal? I jak pojawienie się chłopaka wpłynie na związek Sylwii z Jankiem? Emisja odcinka numer 901 - i pierwsze spotkanie z Maćkiem - już we wtorek, lepiej nie przegapić!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje