M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392417
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Iwo Wiciński: Kim jest młody gwiazdor "M jak miłość"?

Kim jest Iwo Wiciński, który wciela się w ukochanego Basi? Gdzie jeszcze możemy zobaczyć Iwo Wicińskiego, który szerokiej publiczności dał się poznać nie tylko w "M jak miłość", ale także w "Drugiej szansie" i "Na dobre i na złe"?

Iwo Wiciński: Wiek

Iwo Wiciński, czyli Dawid z "M jak miłość" urodził się 22 maja 2004. Po raz pierwszy przed kamerą stanął mając zaledwie 5 lat. Od tego czasu jego kariera rozwija się w szalonym tempie. Poza rolą w najchętniej oglądanym polskim serialu na koncie ma występy w reklamach, filmach oraz spektaklach teatralnych. Często użycza również głosu bohaterom bajek czy filmów animowanych.

Iwo Wiciński: Kariera

Debiutem młodego aktora była rola w serialu "Dzieciaki Mini Mini". Później pojawił się w filmach "Mały Jakub", "Czarny młyn", "Okna i samoloty"; czwartym i piątym sezonie "Drugiej szansy" (gdzie wcielił się w Filipa), w "W rytmie serca" i w drugim odcinku pierwszego sezonu netfliksowego "Wiedźmina". Na teatralnych deskach grał w przedstawieniach dla dzieci i młodzieży, takich jak "Królowa Śniegu", "Księżniczka z Burbona". Występował także w "Teleranku".  

Reklama

Iwo Wiciński ukończył Studium Teatralne Mała Syrenka oraz Studium Teatralne Mała Filmówka przy WSF. Największą popularność przyniosły mu role w serialach "Na dobre i na złe" (grał Jędrka) oraz "M jak miłość". Wydaje się, że aktora czekają w przyszłości same sukcesy.

Iwo Wiciński w "M jak miłość"

Iwo Wiciński dołączył do obsady sztandarowej produkcji TVP2, czyli "M jak miłość" w 2021 roku. Pierwszy raz w Grabinie pojawił się w 1556. odcinku serialu. Od tego czasu sporo przeżył i namieszał w życiu Mostowiaków, szczególnie Basi (Karina Woźniak). Co wydarzy się wkrótce w wątku młodych zakochanych?

"M jak miłość": Co wydarzy się w 1645. odcinku?

Wkrótce wyjdzie na jaw, że  Basia  ukrywa w swoim pokoju Dawida (Iwo Wiciński), który ucieknie z domu, byle tylko nie wyjechać na stałe do Stanów Zjednoczonych. W sprawę zostanie wtajemniczona... babcia Barbara.

O ucieczce młodego Jaszewskiego z domu Maria (Małgorzata Pieńkowska) dowie się z rozmowy telefonicznej z Jaszewską (Małgorzata Lewińska). Olga wyjawi Rogowskiej, że w ten sposób jej jedyny syn zaprotestował przeciwko wyjazdowi do USA, do którego chce go zmusić.

Zobacz też:

Karina Woźniak jest gwiazdą "M jak miłość". Co o niej wiemy?

Elka z "M jak miłość" wróciła do telewizji! Gdzie zagrała Monika Obara?

"M jak miłość": Odcinek 1642. Radosna nowina w serialu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy