Reklama

Iga Krefft publikuje naturalne zdjęcia i szczery wpis

Iga Krefft podzieliła się z fanami odważnymi kadrami. Pod zdjęciami, na których jest w bieliźnie, zamieściła szczery wpis. Poruszyła w nim temat samoakceptacji.

Iga Krefft to aktorka, która od lat gra w serialu "M jak miłość" rolę Urszuli. To właśnie z tą postacią jest najbardziej kojarzą ją widzowie, choć 21-latka nie boi się podejmować kolejnych wyzwań aktorskich.

W ubiegłym roku wystąpiła w filmie "Sala samobójców. Hejter", doświadczenie w odgrywaniu ról przydało jej się również w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym brała udział w 2019 roku. Ten sam rok był również przełomowy w jej karierze muzycznej. Krefft nie ogranicza się bowiem wyłącznie do aktorstwa. Półtora roku temu wydała swój debiutancki album, którego tytuł brzmi tak samo, jak jej artystyczny pseudonim, czyli Ofelia.

Reklama

Gwiazdę serialu "M jak miłość" bez wątpienia można nazwać również influencerką. Krefft prowadzi obserwowany przez przeszło 85 tysięcy osób profil na Instagramie, na którym nie brakuje przepięknych zdjęć. Kolejną jej pasją jest moda. W sieci często chwali się swoimi stylizacjami i modowymi inspiracjami.

Krefft przyznaje, że "lubi pokazywać siebie w wymarzonej wersji", ale nie boi się pokazywać też naturalnych, niepozowanych kadrów. Aktorka udostępniła właśnie na Instagramie szczery wpis, w którym podzieliła się z fanami swoją refleksją na temat piękna. Wszystko opatrzyła zdjęciami, na których jest w bieliźnie, bez makijażu, z nieidealną fryzurą.

Wiecie, że mam dystans do siebie - wiecie, że lubię wam pokazywać siebie w wymarzonej wersji, ale również w wersji najbardziej zbliżonej to tego, kiedy budzę się po nieprzespanej nocy! Jestem kobietą, jestem piękna i czuję się sobą w obu tych wersjach!- napisała gwiazda "M jak miłość".

Opublikowany przez Igę Krefft post spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Fani są oczarowani fotografiami i tym, że aktorka wykorzystuje swoje zasięgi, by mówić o samoakceptacji.

Autor: Maria Staroń


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje