Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Idealny partner dla Marty

Niebawem dojdzie do ostrej kłótni między Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) a Szymonem Gajewskim (Grzegorzem Małecki), którzy walczą o względy Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska).

Zdradzamy, że w 740. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 13 kwietnia) sędzia Marta Wojciechowska nagle zachoruje. Dostanie bardzo wysokiej gorączki. Pech sprawi, że Andrzej będzie musiał akurat wyjechać do Brukseli. W tej sytuacji chorą zaopiekuje się oczywiście Szymon. Na pomoc wezwie go Małgosia Chodakowska (Joanna Koroniewska), siostra Marty.

Reklama

Po powrocie z Brukseli Budzyński o mały włos nie dostanie szału z zazdrości. Co chwilę będzie słyszał opowieści o tym, jak to Szymon świetnie opiekuje się Martusią. Najpierw z ust Henia (Tadeusz Chudecki), a potem od Barbary (Teresa Lipowska).

Czara goryczy przeleje się w 741. odcinku (emisja w poniedziałek 19 kwietnia), w którym Barbara wyraźnie da Budzyńskiemu do zrozumienia, że nie widzi przyszłości dla jego związku z Marta.

- Idealnym partnerem dla Ciebie jest Szymon - zasugeruje córce. - Powinnaś wybrać tak, jak ja przed laty wybrałam Lucka…

Gdy Szymon przyniesie receptę dla Wojciechowskiej, Andrzej natychmiast ją przejmie i ogłosi, że to on pobiegnie do apteki. Wcześniej jednak porozmawia z rywalem. W zasadzie trudno nazwać to rozmową. Rzuci tylko jedno zdanie:

- Nie wchodź mi w drogę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje