Reklama

Idą za głosem serca

Bohaterowie "M jak miłość" idą za głosem uczucia. Pieniądze i kariera schodzą na dalszy plan. Wracają do swoich partnerów, by ocalić związki, albo porzucają tych, którzy zawiedli.

Kto by pomyślał, że Hanka (Małgorzata Kożuchowska) może mieć problem z samotnością? Do tego konflikty w szkole i kłopoty finansowe sprawiły, że coraz częściej zaczęła sięgać po alkohol. W pewnym momencie przekracza niebezpieczną granicę. Marek (Kacper Kuszewski) musi wrócić z Niemiec, może jego obecność rozładuje stres Hanki?

Problem ma też Małgosia (Joanna Koroniewska), która strasznie zawiodła się na Tomku (Andrzej Młynarczyk) i Marcie (Dominika Ostałowska). Czy jej narzeczony i siostra coś przed nią ukrywają? Dziewczyna postanawia na pewien czas wrócić do Grabiny i wszystko przemyśleć. Chłody przedwiośnia jednak jej nie służą i łapie zapalenie płuc. Cała rodzina za jej problemy obwinia Martę.

Reklama

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) też jest załamany. Ma dość ciągłych rozstań z Madzią (Anna Mucha), a bycie tylko jej przyjacielem go nie interesuje. Chce czegoś więcej...

Magda, zła na chłopaka i rozczarowana jego zachowaniem, oddaje mu czapkę i szalik, który kiedyś od niego dostała. To oznacza, że nic nie zmieni jej decyzji o wyjeździe z pomocą humanitarną do Sudanu.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że trwają właśnie castingi do serialu. Producenci poszukują młodych ludzi między 16. a 20. rokiem życia. Jeśli więc komuś marzy się występ obok ulubionych aktorów "M jak miłość", niech spróbuje szczęścia.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy