Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ich metamorfozy zaszokowały fanów. Zdecydowały się na ostre cięcie

​Chociaż dla wielu osób długie włosy są symbolem kobiecości, to coraz więcej pań decyduje się na ostre cięcie. Nie brakuje wśród nich gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu. Podobno kiedy kobieta ścina włosy, wkrótce zmieni swoje życie. Czy za ich przemianami kryją się nowe projekty?

O metamorfozach znanych aktorek rozpisują się media na całym świecie. Zmiany na gwiazdorskich głowach potrafią wywołać żywiołowe reakcje wśród obserwatorów. Komentarze nie zawsze są pochlebne. Czyja zmiana fryzury najbardziej zaskoczyła fanów?

Reklama

Iga Krefft, czyli serialowa Ula z "M jak miłość", kolejny raz zdecydowała się na odważną przemianę. Kilka lat temu ścięła do ramion swoje długie rude włosy. 

Młoda aktorka od pewnego czasu promuje swoją debiutancką płytę i nie boi się prowokować.

Posłuchaj singla "Zaraz"!

Niedawno opublikowała okładkę singla, na której pozuje topless, później zaskoczyła rozjaśnionymi brwiami i włosami.

Niecały miesiąc temu zdecydowała się na ostre cięcie i fryzurę na chłopaka. Fani nie kryją zachwytu nową fryzurą gwiazdy. "Jak to się dzieje ze w każdej fryzurze wyglądasz tak obłędnie?", "Szok i niedowierzanie. Ale pięknemu we wszystkim pięknie". 

Jednak wśród komentarzy nie brakuje i krytyki. Nie wszystkim ta zmiana przypadła do gustu. "Masakra", "Wole Cie w M jak miłość, bo tu wyglądasz jak Dzieci z Bulerbyn", "Strasznie". Piosenkarka nic nie robi sobie z opinii hejterów, a pozytywnych opinii ciągle przybywa.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama