Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368277
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hanka odejdzie od Marka!

W sadze rodu Mostowiaków zanosi się na prawdziwą sensację! Nie uda się bowiem uratować małżeństwa Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski). Przynajmniej na razie…

Zdradzamy, że w nowym sezonie Mostowiakowa odejdzie od męża. Na dodatek razem z trójką dzieci wyprowadzi się z Grabiny i zamieszka w Warszawie!

Reklama

Wierni fani sagi rodu Mostowiaków pamiętają, że Hanka nie może dojść do siebie po zdradzie Marka. Nie umie wybaczyć mu skoku w bok z Grażyną (Bożena Stachura). Po wakacjach podejmie decyzję o rozstaniu i wyprowadzce, o czym lojalnie poinformuje wiarołomnego męża. Ten przeżyje szok.

Dodajmy, że decyzja Hanki okaże się nieodwracalna. Bez problemu znajdzie lokum dla siebie i dzieci w stolicy. Co ciekawe, będzie się ono znajdowało na tym samym osiedlu, co mieszkania Marty (Dominika Ostałowska) i Małgosi (Joanna Koroniewska). Przeprowadzka stanie się faktem.

Dodajmy, że nowe gniazdko Hanki będzie usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu. W rzeczywistości znajduje się ono na stołecznym Ursynowie. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni Hanki oraz pokoju dla dzieci.

Urządzeniem gniazdka zajęła się odpowiedzialna za wszystkie wnętrza w "M jak miłość" Anna Rzadkowska. Zależało jej przede wszystkim na tym, by nowe lokum było nowoczesne, a jednocześnie skromne i przytulne. Większość mebli pochodzi z Ikei.

Sentymentalna i rodzinna Hanka porozstawiała wszędzie zdjęcia dzieci. Pytanie, czy w nowym miejscu będzie szczęśliwa, pozostaje otwarte...

Jak się Wam podoba nowe gniazdko Hanki i jej dzieci w stolicy?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje