Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy bez makijażu

Na takie fotografie hejterzy czekają cały rok. Kiedy słońce zaświeci mocniej, a gwiazdy postanawiają pozbyć się ciężkiego make-upu i pokazać swoje twarze zupełnie "nagie", internet ocieka jadem. Na szczęście znajdują się też tacy, którzy potrafią docenić naturalne piękno. Do której grupy się zaliczacie? Zobaczcie zdjęcia i komentujcie!

"Nie mam obsesji na tym punkcie i jeśli chcę wyrzucić śmieci, to naprawdę nie muszę koniecznie tego robić w pełnym makijażu" - powiedziała Anna Mucha w jednym z wywiadów.

Reklama

Aktorka potwierdza to na Instagramie, gdzie bardzo często zamieszcza prywatne zdjęcia, na których widać ją nieumalowaną.

"Dla mnie Ania bez makijażu jest jeszcze piękniejsza niż z. Ja jestem zwolennikiem naturalnego wyglądu, bo kobiety mające dużo tapety na twarzy mają problemy z samoakceptacją i chowają się za tymi maskami klaunów" - skomentował zdjęcie gwiazdy jeden z fanów.

Wielu zarzucało jej ingerencję chirurgiczną i wspomaganie się botoksem. Małgorzata Socha udowadnia, że to nieprawda!

Na prywatnych zdjęciach, gdzie nie ma na sobie makijażu widzimy, że prezentuje się świetnie, a niewielkie mimiczne zmarszczki tylko dodają jej uroku!

Pomimo 46 lat nadal wygląda kwitnąco i nie boi się pozować bez makijażu.

Choć jest ambasadorką jednej z kosmetycznych marek, w chwilach gdy gasną światła kamer zmywa makijaż, by dać twarzy odpocząć.

Naturalność, piegi, świetlista cera! Każda kobieta może pozazdrościć Annie Dereszowskiej.

Nic więc dziwnego, że aktorka prezentuje swoje nieumalowane oblicze całemu światu! Jest piękna!

Iza Miko

Gwiazda robiąca karierę w Hollywood wie, że fanów można zdobyć będąc w pełni naturalnym. Wielka fanka ekologii zmywa makijaż, kiedy może.

Na zdjęciach "saute" wygląda jak nastolatka!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama