Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdor "M jak miłość" faworytem w "Tańcu z gwiazdami"

Kacper Kuszewski, ma największe szanse w zdobyciu Kryształowej Kuli - nagrody głównej w tanecznym show. Według użytkowników portalu Światseriali.pl to on zostanie zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

Serialowy Marek Mostowiak z "M jak miłość", zwyciężył w ankiecie. Nasi czytelnicy uznali, że ma on, spośród wszystkich "serialowych" uczestników, najbardziej realne szanse na wygranie programu. Kuszewski zdobył aż 54% głosów w naszej ankiecie.

Reklama

Tuż za nim, jednak z dużo mniejszą ilością głosów, uplasowała się Katarzyna Zielińska. Znana jako Marta Walawska z serialu "Barwy szczęścia" aktorka otrzymała tylko 30% głosów swoich fanów.

Ze swoimi 9% trzecie miejsce na podium zajęła Aleksandra Kisio, którą widzimy od poniedziałku do piątku w telenoweli "Prosto w serce".

Kolejna lokata należy do Anny Wendzikowskiej, aktorka która teraz pojawia się w nowej serii "M jak miłość" otrzymała zaledwie 4% głosów.

Przedostanie miejsce w naszej ankiecie zajął występujący w "Na wspólnej" Kazimierz Mazur, z wynikiem dwóch procent.

Na samym końcu, z najmniejszymi szansami na zwycięstwo w finale 13. odsłony "TzG", według naszych czytelników został umieszczony aktor Dariusz Kordek, którego możecie oglądać w "Linii życia".

A wy komu kibicujecie?

Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | Katarzyna Zielińska | Aleksandra Kisio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje