M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "M jak miłość" w ciąży!

Andżelika Piechowiak pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Wyjawiła też, jakiej płci dziecka się spodziewa!

Serialowa Mirka Kwiatkowska już za trzy miesiące zostanie mamą. Od dwóch lat jest żoną dziennikarza i fotografa Rafała Olejniczaka. Para wzięła ślub w sekrecie. Media i fani dowiedzieli się o tym, że Piechowiak została mężatką dzięki zdjęciu z podróży poślubnej. 

Reklama

Andżelika szczęśliwą nowiną podzieliła się podczas rozmowy z magazynem "Party". Aktorka ujawniła, że jest już w szóstym miesiącu ciąży.

"Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej - wyznała Andżelika Piechowiak.

To nie jedyne rewelacje, jakie gwiazda "M jak miłość" odkryła przed magazynem. 37-letnia aktorka przy okazji zdradziła też, jakiej płci dziecka się spodziewają. Okazuje się, że będzie to córeczka!

"Rafał już nie może doczekać się narodzin córeczki. Czuję, że to będzie jego mała księżniczka, którą będzie rozpuszczał do granic możliwości" - zdradziła.

Wygląda na to, że przyszli rodzice są bardzo podekscytowani nadchodzącym okresem macierzyństwa i tacierzyństwa.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje