Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365068
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gotowa na zmiany!

Życie zaczyna się po czterdziestce? Małgorzata Kożuchowska wie coś o tym... Na brak wrażeń nie narzekała nigdy, ale teraz dość sporo się u niej dzieje!

Czuje, że właśnie wkroczyła w najlepszy moment swojego życia.

Reklama

– Jestem świadomą siebie kobietą w szczycie formy – mówi Małgorzata Kożuchowska, która w kwietniu osiągnęła... magiczną czterdziestkę!

– Wszystkie klocki są na swoim miejscu. Mam wrażenie, że właściwie wszystko mogę – dodaje aktorka, dla której 40. rok życia wiąże się z ogromnymi zmianami. Zawodowymi i prywatnymi. Po rezygnacji z grania w serialu „M jak miłość” Hanki Mostowiak, w którą wcielała się przez 11 lat, Małgorzata teraz szturmem podbija serca widzów w serialu "Rodzinka.pl" (trwają zdjęcia do drugiej serii). I, po spokojnej Hance, marzy jej się rola demona seksu. Czy spełni się to życzenie?

Małgorzatę i Bartłomieja czeka wielka przeprowadzka

A prywatnie, już wkrótce, aktorka i jej mąż, reporter telewizyjny Bartłomiej Wróblewski, nareszcie przeniosą się do nowego, przestronnego domu w podwarszawskim Konstancinie. Do przeprowadzki para przygotowywała się aż kilka lat, ze smakiem i perfekcją urządzając swoje nowe gniazdko.

Ulubieniec pary, piesek, będzie miał raj na ziemi

Jeszcze zanim Małgorzata i jej mąż urządzą się w dużym metrażu, ich rodzinka powiększyła się o nowego członka. Jest nim piękny młodziutki wyżeł wajmarski, którego Małgorzata dostała w prezencie od męża na niedawne urodziny. Nowe role, nowy dom, nowy ulubieniec... Czy jeszcze szykują się jakieś zmiany?

Imperium TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje