Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gabriela Raczyńska: Gwiazda "M jak miłość" zmieniła się nie do poznania

Gabriela Raczyńska, czyli Basia z „M jak miłość”, po raz pierwszy stanęła przed kamerą w 2013 roku. Miała wtedy zaledwie osiem lat. Dziś w niczym już nie przypomina „tamtej” Gabrysi... Gdzie jeszcze zagrała i co wydarzy się u serialowej Basi po wakacjach? Sprawdźcie!

Gabriela Raczyńska: Trzy razy zagrała w "Ojcu Mateuszu"

Gabriela Raczyńska może się poszczycić sporym dorobkiem aktorskim. Największą popularność przyniosła jej rola Basi w "M jak miłość", ale nie wszyscy pamiętają, że w 2013 roku, kiedy zadebiutowała w "Emce", zagrała też gościnny epizod w "Ojcu Mateuszu". Ciekawostką jest, że od tamtej pory pojawiła się w serialu o detektywie w sutannie jeszcze trzy razy. W sumie wcieliła się w "Ojcu Mateuszu" w cztery różne postacie!

Gabriela Raczyńska: Jak trafiła do "M jak miłość"

Na zdjęcia próbne do "M jak miłość" Gabrysia trafiła dzięki mamie, która podczas wakacji w 2013 roku dowiedziała się, że twórcy najpopularniejszego polskiego serialu poszukują 7-letniej dziewczynki do roli córki Ali (Olga Frycz).

Reklama

Na planie Gabrysia od razu zaprzyjaźniła się z Rafałem Mroczkiem, czyli serialowym Pawłem Zduńskim.

Gabriela Raczyńska nie kryje, że uwielbia wszystkich aktorów, z którymi spotyka się na planie. Jest bardzo dumna z tego, że miała okazję poznać Witolda Pyrkosza oraz grać u boku Teresy Lipowskiej.Tuż po debiucie w "M jak miłość" Gabrysia postanowiła, że w przyszłości zostanie zawodową aktorką.

- Aktorstwo to bardzo fajne zajęcie - stwierdziła.

Gabriela Raczyńska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również bardzo zdolną... gitarzystką. Gra też na fortepianie (twórcy "Emki" wykorzystali to w serialu) i marzy, by kiedyś "ujarzmić" także skrzypce i harfę.

Gabriela Raczyńska: Kariera

Basia w "M jak miłość" to jedno z kilku serialowych wcieleń Gabrysi. Mieliśmy też okazję oglądać ją czterokrotnie w "Ojcu Mateuszu" oraz jako Alę w "Drugiej szansie". Zagrała również epizodyczne rólki w "rodzince.pl" i "Prokuratorze".

Gabriela Raczyńska: Co nowego u Basi w "M jak miłość"?

W nowych odcinkach "M jak miłość", które będą miały premierę na jesień, widzowie zobaczą transformację jednej z bohaterek. Będzie nią Basia (Gabriela Raczyńska), córka Pawła (Rafał Mroczek). Nastolatka pójdzie w ślady zbuntowanej kuzynki i zmieni się nie do poznania.

"M jak miłość": Co wydarzyło się u Basi?

Przed wakacjami, wątek Basi przysporzył widzom wielu wzruszeń. Jedną z najbardziej poruszających chwil była z pewnością pełna emocji rozmowa, do której doszło pomiędzy Basią a Franką (Dominika Kachlik). Nastolatka, cała we łzach, wyznała Zduńskiej, jak bardzo jest jej wdzięczna. Wspomniała również o relacjach, łączących ją z Alą.

- Dzięki za wsparcie i za... gorącą czekoladę. Wiesz... Ja się kumpluję z mamą i jesteśmy jak najlepsze przyjaciółki. Ale to ty... to od ciebie dostaję to, co powinna dawać dziecku matka. Mnóstwo wsparcia i takie poczucie, że się liczę i że jestem dla ciebie ważna. Jeszcze to, jak mnie słuchasz...

Basia przyjaźniła się z Anią (Gabriela Świerczyńska), lecz przed wakacjami doszło do kłótni między nimi. Powodem był bunt Wojciechowskiej, zaczęła sprawiać problemy rodzicom i próbowała w sobie rozkochać nauczyciela. Czy jednak nastolatki się pogodzą?

"M jak miłość" po wakacjach: Basia zmieni się nie do poznania!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, Basia pójdzie w ślady zbuntowanej kuzynki, Ani i postawi na metamorfozę z pazurem. Role kompletnie się odwrócą, ponieważ do tej pory to Basia była tą odpowiedzialną i spokojną z ich dwójki. 

Na zdjęciach opublikowanych na relacji na Instagramie widzimy, że przefarbowała włosy na... czarno! Gabriela Świerczyńska dokonała nieco mniejszej zmiany w wyglądzie - nie ma już czerwonych włosów, tylko także ciemne. Teraz aktorki wyglądają bardzo podobnie do siebie.

"M jak miłość": Basia zejdzie na złą drogę?

Wygląda na to, że Ania sprowadzi Basię na złą drogę! Basia zmieni nie tylko fryzurę, ale także styl ubierania się, aby upodobnić się do kuzynki. Czy również przejmie jej negatywne cechy charakteru i stanie się wredna oraz złośliwa? Być może! Widzowie przekonają się o tym po wakacjach.

"M jak miłość": Kiedy nowe odcinki serialu?

Nowe odcinki "M jak miłość" wrócą do TVP2 5 września 2022 roku.

Zobacz też:

"Na dobre i na złe": Odcinek 851. Szczepan zemdleje przy narodzinach córki

Sebastian Stankiewicz otarł się o alkoholizm

"Sandman": Serial Netfliksa na pierwszym miejscu TOP10 w ponad 90 krajach

"Outlander": Rozpoczęto prace nad prequelem. Diana Gabaldon konsultantką

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama