Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365127
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gabi zrywa z Łukaszem!

Zuza wciąż szantażuje Łukasza - żąda pieniędzy i grozi, że powie o ich "przygodzie" Gabi. A Wojciechowski w końcu się buntuje. Nie chce zamienić się w swojego ojczyma, budować związku na kłamstwie... I postanawia wyznać ukochanej prawdę.

- Gabi... Ufasz mi, prawda? Wiesz, że nigdy bym cię nie okłamał? - w głosie Łukasza słychać napięcie. - Pamiętasz tamten wieczór na biwaku, kiedy... Źle się poczułaś, pamiętasz? Za dużo piwa i frytek... I poszłyście z Jolą wcześniej spać...  

Zapraszamy na 900. odcinek "M jak Miłość", a w nim...

- Ty i... Zuza?!

Gabi, zaszokowana, spogląda na ukochanego. A Łukasz od razu się broni:

- Nie! Nic z tych rzeczy! Zrozum, film mi się urwał, za dużo wypiłem... I Zuza teraz robi jakieś idiotyczne podchody, ale jestem pewien, że to ściema!

- Nie chcę cię znać...

- Gabi, daję ci słowo honoru, że do niczego nie doszło!

- Jak możesz dać mi słowo, skoro niczego nie pamiętasz?!

Dziewczyna, wzburzona, podnosi głos. A Łukaszowi brakuje argumentów...

- Przecież wiesz, że ja bym nigdy... Gabi, no coś ty?! Stój, poczekaj! Obiecuję, że będę się pilnował, już nigdy się tak nie upiję...

- A pij sobie na zdrowie! To już nie moja sprawa - Gabi rzuca chłopakowi lodowate spojrzenie. - Z nami koniec! Koniec, rozumiesz?!

Czy Łukasz naprawdę jest niewinny - i wcale nie doszło do zdrady? Ciekawych zapraszamy do TVP 2... Emisja odcinka numer 900 już w poniedziałek! 

Reklama


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje