Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Filarska i Marszałek znów razem?

Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw: Krystyna Filarska wcale nie związała się z Julkiem! Czy to oznacza, że wróci do Marszałka?

Zdradzamy, że w 729. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 8 marca) w domu Wojciecha Marszałka, ojca Madzi (Anna Mucha), pojawi się niespodziewany gość… Otóż do Milanówka przyjedzie Krystyna Filarska, mama Kingi (Katarzyna Cichopek).

Reklama

Przypomnijmy, że Marszałek i Filarska jeszcze niedawno byli parą. Zaręczyli się nawet i planowali ślub. Lecz na drodze Krystyny nieoczekiwanie pojawił się narzeczony sprzed lat. To był dla niej wstrząs - tym bardziej że przez długie lata była przekonana, że Julek nie żyje… Dość powiedzieć, że to przez niego rozpadł się związek Krystyny z Marszałkiem. Wojciech był pewien na 100 procent, że ukochana rzuciła go, by związać się z Julkiem.

"Przyjechałam, żeby złożyć ci kondolencje" - oznajmi mu Krystyna w drzwiach. "Jest mi naprawdę bardzo przykro. Współczuję ci"…

"Wybacz, Krysiu, ale ja nie chcę twojego współczucia" - odpowie Marszałek. "Ani litości. Wszystko, tylko nie to! Tego już nie zniosę. Zresztą o czym mamy niby rozmawiać? Przecież dokonałaś już wyboru! Z jednej strony kapitan żeglugi wielkiej, zamożny, przystojny, światowiec… A z drugiej ja: nieudacznik po zawale. W tym porównaniu wypadam tak żałośnie, że sam bym się nad sobą litował"!

Krystyna nie będzie mogła zdzierżyć zazdrości Marszałka, dlatego przerwie mu w ostry - jak na siebie - sposób.

"Ty uparty, stary ośle"! - krzyknie. "Nigdy nie pozwoliłeś mi się nawet wytłumaczyć! To, że Julek żyje, było dla mnie szokiem. Spotkałam się z nim parę razy - i to wszystko! Chyba miałam do tego prawo! Po prostu potrzebowałam trochę czasu, żeby to wszystko przemyśleć. I dokonałam zupełnie innego wyboru, niż ty próbujesz mi wmówić"!

Czy to oznacza, że Krystyna i Wojciech do siebie wrócą?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje