Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 369270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Eleganckie mieszkanie Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się obrazkami ze swojego życia z fanami.

Dziennikarka i aktorka zachwyca obserwujących egzotycznymi wakacjami, pięknym mieszkaniem oraz wspaniałymi córeczkami. Fani mogli zajrzeć również do wnętrza domu Wendzikowskiej.

Reklama

Celebrytka znana jest z nienagannego stylu. Jej idealnie dobrane stylizacje zawsze robią wrażenie na obserwujących. 39-latka uwielbia podróże, często śpi w luksusowych miejscach. Jak na influencerkę przystało wszystko relacjonuje na swoim Instagramie. Z pracy i podróży wraca do swojego warszawskiego mieszkania. Gwiazda urządziła jest w eleganckim stylu. 

Nie brakuje w nim kosztownych mebli oraz pięknych dodatków, którymi uwielbia się otaczać dziennikarka. We wnętrzach królują odcienie szarości. W kuchni obok szarości dominuje również czerń oraz biel. Na ścianie w korytarzu można zobaczyć eleganckie dodatki w postaci czarno-białych zdjęć. Sypialnia to połączenie beży oraz szarości. Do niedawna Wendzikowska dzieliła ją ze swoimi córeczkami - Kornelią oraz Antoniną. Teraz ma ją całą dla siebie. 

Chociaż gwiazda stworzyła bardzo przytulne miejsce, to na fanach największe wrażenie zrobiła łazienka, do której przechodzi się prosto z sypialni. Pomieszczenia oddzielone są jedynie szklanymi drzwiami. W urządzonej w biało-czarnych barwach łazience uwagę zwraca duża wanna. Jest to miejsce, w którym dziennikarka uwielbia się relaksować. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje