Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Detektyw na wózku?

W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Sprawdź, co go czeka!

Ujawniamy, że dramat Chodakowskiego zacznie się w 948. odcinku sagi Mostowiaków (emisja w poniedziałek 26 listopada). Tego dnia jego żonę Małgosię (Joanna Koroniewska) dopadną złe przeczucia. Przed wyjściem Chodakowskiego na kolejną akcję nie będzie mogła skupić się na swojej pracy. Ze swoich obaw zwierzy się siostrze Marcie (Dominika Ostałowska). A kilka godzin później w jej domu zjawi się Agnieszka (Magdalena Walach) z wiadomością, że ciężko ranny Tomek trafił do szpitala.

Reklama

Co dokładnie się stanie? Otóż Tomek Chodakowski zostanie potrącony przez uciekającego przestępcę. Będzie miał złamany kręgosłup.

Na wiadomość o tym, co się stało, zrozpaczona i roztrzęsiona Małgosia wybuchnie płaczem. Nie będzie w stanie wydusić z siebie ani słowa. Lekarz uprzedzi ją, że nie wiadomo, czy Tomek będzie chodził... Czeka go paraliż i... wózek inwalidzki. Badanie neurologiczne przeprowadzone po operacji wykaże bowiem, że detektyw nie wykazuje czucia w nogach.

Małgosia będzie czuwać przy łóżku męża 24 godziny na dobę. Wzruszy ją postawa Zosi (Julia Wróblewska), która weźmie na siebie wszystkie obowiązki domowe i zajmie się małym Wojtusiem (Franek Korzeniewski). Wsparcia udzieli im także Grzegorz (Wojciech Majchrzak), brat Tomka. Barbara (Teresa Lipowska) będzie modliła się o powrót zięcia do zdrowia.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Andrzej Młynarczyk | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje