Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Zduński stanie na ślubnym kobiercu?

Połączyła ich namiętność, teraz pojawia się też czułość. Czy to w końcu wielka miłość? Czy Paweł (Rafał Mroczek) spotkał wreszcie dziewczynę, z którą stworzy trwały związek? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w najbliższych odcinkach kultowego serialu "M jak miłość".

Początkowo, mogło się wydawać, że dla Pawła- notorycznego podrywacza- Majka (Laura Samojłowicz ) jest jedynie kolejną "zdobyczą" , dziewczyną, którą zostawi, po kilku namiętnych chwilach. Jednak tym razem jest inaczej. Po niezbyt fortunnym początku, para postanawia dać sobie drugą szansę.

Reklama

W najbliższych tygodniach, będziemy mogli śledzić, jak rozwija się uczucie Pawła i Majki. Do rozkwitu związku, przyczynia się niewątpliwie wyjazd pary do Krynicy. Zawadzki (Jacek Lenartowicz), prosi Pawła, by dopilnował remontu pensjonatu, w Krynicy. Zduński, dowiedziawszy się, że Maja, także wybiera się do Krynicy, postanawia pojechać razem z nią. Pretekstem do wyjazdu, będzie przygotowanie się do egzaminów.

Paweł, mając w pamięci upojne chwile, spędzone z Mają, podejmuje niezwykle ważną decyzje. W dowód swoich poważnych zamiarów wobec dziewczyny, postanawia przedstawić ją swojej mamie. Majka, nie będąc świadoma planów Zduńskiego, wyznaje Sylwii, że nie jest pewna, czy uczucia Pawła wobec niej są szczere.

Do końca nie wiadomo czy finał okaże się dla pary szczęśliwy- do serialu, już niedługo powróci Madzia (Anna Mucha). Jej obecność, może wywołać nie mały kryzys w związku Pawła i Majki, bo jak wiadomo, stara miłość nie rdzewieje…

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje