Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365153
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy wybaczy Markowi?

Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość" - w którym Anna dopnie w końcu swego. Jej kłamstwa zniszczą nowy związek Marka... A Ewa zaleje się łzami. Ciekawi szczegółów?


Reklama

Przypominamy, że po wysłaniu e-maila ze zdjęciem "dziecka", Gruszyńska znów zerwała kontakt z Mostowiakiem - na wypadek, gdyby ponownie żądał spotkania i chciał porozmawiać z jej lekarzem. Tymczasem Ula, przejęta wiadomością o "ciąży", postanowiła pomóc ciotce. I odwiedziła Ewę - prosząc, by... przestała spotykać się z jej ojcem!

Ewa, by wyjaśnić całą sprawę, skontaktowała się w końcu z Anną... Gruszyńska przekazała jej szokującą nowinę: spodziewa się dziecka z Markiem. Nieświadoma podstępu Szeflerowa, uwierzyła w kłamstwa Anny.

W 1004. odcinku "M jak miłość" Anna spokojnie wróci do Warszawy, pewna, że jej plan wyeliminowania rywalki w końcu zadziałał. A gdy w domu powita ją Marek... wymyśli kolejne kłamstwo.

- Poroniłam. Cieszysz się, co? Masz problem z głowy!

- Jak możesz tak mówić. Boże, Anka, jak możesz?!

Mostowiak z trudem zapanuje nad emocjami... A Gruszyńska wykorzysta jego poczucie winy - i zada kolejny cios.  

- To, co się stało... Uważam, że to twoja wina. Nie chciałeś tego dziecka, nie dałeś mi wsparcia i... Nigdy ci tego nie wybaczę... Słyszysz? Nigdy!

Tymczasem Ewa, załamana po rozmowie z Anną, ukryje się w domu ojca... A gdy Marek przyjedzie do Lipnicy - i spróbuje z ukochaną porozmawiać - Kolęda zatrzaśnie mu drzwi przed nosem! I nie wpuści nawet sąsiada za próg.

- Ewy nie ma... dla pana!

Jaki będzie finał? Czy Marek uratuje swój związek - i przekona Ewę, by mu wybaczyła? Odpowiedź już wkrótce... Tylko na antenie TVP 2, w premierowych odcinkach "M jak miłość"!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje