Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to koniec małżeństwa Marty i Andrzeja?

Niebawem sędzia Marta Wojciechowska (Dominika Ostałowska) dowie się o romansie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Agnieszki (Magdalena Walach). Czy czeka ich rozwód?

Dowiedz się wszystkiego o losach bohaterów „M jak miłość” sprawdzając naszą niepowtarzalną bazę opisów odcinków!

Reklama

Zdradzamy, że w 899. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 13 marca) Marta, zupełnie przez przypadek, podsłucha rozmowę męża z jego wspólnikiem Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński).
Wcześniej Adam zobaczy wspólną fotografię Olszewskiej i Budzyńskiego. Sam domyśli się, że łączył ich romans. O ile Agnieszka nie przyzna się, że jej kochankiem był Andrzej, o tyle Budzyński da się podejść przyjacielowi i opowie mu o całej "przygodzie". Pech sprawi, że tę opowieść usłyszy Marta. Wzburzona wybiegnie z domu, krzycząc:


- Nigdy ci tego nie wybaczę!


Tymczasem Werner zapowie Budzyńskiemu, że nadal mogą prowadzić jedną firmę, ale absolutnie nie będą pracować w tej samej kancelarii. I najlepiej, by Andrzej przeniósł się do filii na Cyprze.


Czy Marta i Andrzej podejmą decyzję o rozwodzie?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama