Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365063
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to czas na przerwę?

Małgorzata Kożuchowska skończyła w tym roku 40 lat i na własne życzenie pożegnała się z rolą, która przyniosła jej sławę. Ale wcale nie zwalnia tempa!

Odcinek "M jak miłość", w którym umarła Hanka oglądało ponad 8 milionów widzów! Przed telewizorem z butelką szampana zasiadła również Małgorzata Kożuchowska. Choć sceny śmierci swojej serialowej bohaterki nakręciła kilka miesięcy temu.

Reklama

Rodzina idzie w odstawkę

Aktorka we wrześniu po raz ostatni, przynajmniej w tym roku, pojawiła się także na planie sitcomu "Rodzinka.pl", by wcielić się w postać Natalii Boskiej. Nie był to jednak jej wybór. Drugi sezon komediowej serii nie cieszył się zbyt dużą popularnością wśród telewidzów. Dlatego właśnie Dwójka zdecydowała się na przerwę w jego emisji.

Wyzwanie za wyzwaniem

Pożegnanie z Mostowiakową i rozstanie z Boską to jedynie nowy etap w życiu zawodowym, a nie koniec spektakularnej kariery Kożuchowskiej, która na brak zajęć nie może narzekać. Pracoholizm, obok nienagannego stroju, nadal pozostaje jedną z jej wizytówek. Obecnie gwiazda kończy zdjęcia do nowego serialu stacji TVN - "Prawo Agaty". Na początku przyszłego roku zagra, w owianym jeszcze tajemnicą, filmie pewnej młodej reżyserki.

Podobno liczne wyzwania czekają ją też na deskach Teatru Narodowego. Jakież więc musi być rozczarowanie tych, którzy Ona wieść o rezygnacji Kożuchowskiej z roli Hanki, byli przekonani, że oto nadchodzi czas na rodzinę i dziecko...

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje