Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363647
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Kuba będzie samotny?

Zdrada żony, zapowiedź rozwodu i groźba utraty kontaktu z przybranym synem. Wszystko, co Kuba z poświęceniem budował, legło w gruzach. Czy może na kogoś liczyć w trudnych chwilach?

lga (Karolina Nowakowska) ma zupełnie nowy pomysł na życie. Nic jej nie przeszkodzi w związaniu się z atrakcyjnym i zamożnym Portugalczykiem. Nawet rozpacz synka (Wojciech Traczyński), który nie chce wyjeżdżać za granicę.

Reklama

Od Kuby (Przemysław Cypryański) oczekuje już tylko jednego: szybkiego i bezproblemowego rozwodu. Jego uczucia są dla niej bez znaczenia. Ma nie przeszkadzać!

W najbliższych odcinkach zobaczymy, jak Kuba próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji. Ocalony w ostatniej chwili, nie ponowi już desperackiej próby, ale wciąż będzie zagubiony. Wszystko, co stanowiło sens jego życia, znikło.

Może, jeżeli Olga dotrzyma obietnicy i rzeczywiście zamieszka w Niemczech, a nie w Portugalii, uda mu się czasem zobaczyć Krzysia. Ale to wszystko. Współczują mu nawet ludzie, którzy kiedyś nie darzyli go sympatią. Zdesperowanym Kubą zajmie się na przykład Irek Podleśny (Maciej Jachowski), biologiczny ojciec Krzysia.

Marzena (Marieta Żukowska) uzna, że zniknięcie Olgi warto wykorzystać. Kuba znów jest do wzięcia. Oczywiście, nie odkryje kart. Jest przecież tylko zatroskaną o niego koleżanką! Odwiedzi przyjaciela z prezentem: torebką czereśni. I namówi na kolejny, wspólny wyjazd za miasto. A kilka godzin później, gdy na niebie pojawią się burzowe chmury, wciąż będą razem. Na widok błyskawic dziennikarka uda przerażenie i schronienia poszuka w ramionach Ziobera.

Będzie też namawiała Kubę, żeby pomógł jej w kolejnym dziennikarskim śledztwie. Oszuka go mówiąc, że Ala (Julia Pietrucha) nie może zająć się tą sprawą, bo jest chora. Podstęp wyjdzie na jaw, kiedy Irek zabierze Kubę do pubu, żeby go oderwać od niewesołych rozmyślań. Spotkają tam Alę. A kiedy jeszcze Irek da do zrozumienia, że Marzena bardzo liczyła na rozpad małżeństwa z Olgą, Kuba będzie wściekły. Zmusi ją, żeby przyznała się do wszystkich kłamstw i intryg. I definitywnie ich znajomość zerwie.

Załamana dziewczyna będzie robiła wymówki Irkowi za to, że zniweczył jej plany, ale tak naprawdę zrozumie, że zawiniła sama. Później z Kubą spotka się też Ala. Powie, że martwi się o Marzenę, bo koleżanka wbrew woli szefowej samotnie zaczęła śledztwo w niebezpiecznej sprawie. Kuba, który nie chce mieć już z Marzeną nic wspólnego, odmówi pomocy.

Ale czy można długo odmawiać prośbom ślicznej Ali?

Przekonamy się o tym już niebawem, oglądaj serial wieczorami w poniedziałki oraz wtorki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje